Настя Приходько заявила, що пробачить зраду чоловіку і пояснила чому

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Настя Приходько заявила, що пробачить зраду чоловіку і пояснила чому

Фото: instagram.com/prykhodko_official

Артистка має свою думку стосовно цього.

Українська співачка Настя Приходько, яка нещодавно пригадала свої нестерпні пологи в 22, шокувала новиною.

Артистка заявила, що якщо її чоловік Олександр її зрадить, вона йому пробачить. Про свого коханого виконавиця говорить дуже тепло. Приходько зауважила, що вже дуже багато чого з ним пройшла. Вона дякує чоловіку, що у найбільш важкі періоди її життя він був поруч.

Настя не показує обличчя свого чоловіка / Фото: instagram.com/prykhodko_official

"Ми з моїм чоловіком стільки пройшли, я знаю, що він настільки надійна людина, що як би мені складно не було, я знаю, що він буде поруч. Якщо він покохає людину іншу, я його відпущу. Діти всі з ним, все буде з ним. Ця людина назавжди буде зі мною. Якщо станеться зрада фізіологічна – біс попутав, я пробачу. Тому що мені набагато дорожче все те, що ми пройшли. А це, ну, біс попутав", - пояснила свою позицію Приходько.

Настя і Олександр обвінчалися 2019 року / Фото: Facebook/Анастасія Приходько

Своєю чергою Настя запевнила, що ніколи не зрадить своєму чоловіку. Також Приходько поділилася, яка вона вдома. Артистка назвала себе "квочкою", яка створює вдома родинний затишок. За словами Насті, вона намагається оберігати чоловіка, не дратувати його, дарувати йому тепло.

Фото: instagram.com/prykhodko_official

Нагадаємо, раніше Анастасія Приходько у чорному купальнику біля плити показала, як готує пюре своїм дітям. Артистка поділилася кумедним відео.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація