Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наталія Могилевська прокоментувала свої провокаційні фото в купальнику

Артистка зізналася, що перепросила за відверті світлини у шанувальників.

Українська співачка Наталія Могилевська, яка у пікантному вбранні показала пружні сідниці, прокоментувала ці відверті світлини, йдеться у "Світському житті".

Артистка зізналася, що не думала, що могла спричинити цими фотографіями такий резонанс. Проте, не приховує Могилевська, їй було приємно, коли її форми оцінили друзі:

"Сьогодні зустріла знайомого, він говорить: "Нас сиділо 15 осіб, ми сказали: "Блін, у Могилевської є сідниці", - пригадала Наталія.

Відео Наталія Могилевська вперше оголилася на фото

Не так давно Наталія Могилевська відпочивала в Єгипті та виклала компрометуючу оголену світлину, яка наробила галасу. Хоча інші співачки викладають ще більш провокативні фотографії, саме ця світлина привернула увагу багатьох, адже Наталія ще ніколи такого не робила. Чи запропонували співачці після цього зйомку для чоловічого глянцевого журналу – дивіться в сюжеті.

Наталія Могилевська вперше оголилася на фото
Наталія Могилевська
instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Щодо того, чи почали надходити пропозиції від редакторів чоловічих глянців після того, як зірка опублікувала свої відверті світлини, вона відповіла:

"Я вибачилася перед глядачем, я дуже не люблю, коли є асоціація з оголенням. Якщо моє фото в купальнику і в цій футболочці мало асоціацію з цим, а я викладач дитячої школи, то я вибачилася. Я б дуже не хотіла щоб це було так", - пояснила знаменитість.

Разом з тим Могилевська зізналася, що куди більше її насмішили чутки, які ширилися у Мережі про неї під час відпочинку:

"Я поїхала на цей відпочинок з тренером, його дівчиною і також монтажером, ми монтували мій концерт. Про мене написали, що у мене роман і з ним, і з фітнес-тренером. А далі ще була версія, що з обома. Мої сідниці просто відпочивають", - сказала Могилевська.

Нагадаємо, що не так давно Наталія Могилевська розповіла про особисте життя. Артистка зізналася, що намагалася двічі створити сім'ю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції