Наталія Могилевська відіграла сольний концерт в Києві, на якому її покликали заміж

Наталія Могилевська відіграла сольний концерт в Києві, на якому її покликали заміж

Наталія Могилевська

Сцена співачки була розташована на воді.

Українська співачка Наталія Могилевська 14 серпня відіграла сольний виступ в Києві, який відбувся в концертно-розважальному комплексі Bakkara.

На концерті Наталія Могилевська з'явилася дуже ефектно. Артистка припливла на яхті, виконуючи пісню «Морские звезды». А коли яхта пришвартувалася, то співачка вийшла на сцену, яка була розміщена на воді.

Наталія Могилевська виконала просто неба свої найкращі хіти: «Завелась», «Любила», «Я танцевала», а також українськомовні треки «Відірватись від землі», «Місяць» і «Покохала».

Наталія Могилевська

Для виступу Наталія обрала вбрання, прикрашене кольоровими паєтками.

Концерт Наталії Могилевської

До речі, під час спілкування артистки з пресою до понтону, на якому була розташована сцена, підпливли декілька катерів із її шанувальниками. Вони голосно співали хіти Наталії, засипали її компліментами.

Виконавиця була рада такій увазі. Як раптом один із чоловіків встав зі свого місця і вигукнув: «Наталіє, виходьте за мене заміж!».

Нагадаємо, нещодавно виконавиця відсвяткувала свій день народження. Наталія винайняла корабель, на якому плавала Дніпром у Києві. Зірка покликала лише найближчих друзів. Як частування знаменитість використала ягоди та фрукти.

Повʼязані теми:

Наступна публікація