Наталія Окунська вийшла заміж за кохання своєї юності

Екс-дружина Сергія Власенка про це повідомила у соцмережі.

Світська левиця Наталія Окунська та її обранець Герман Блінов півроку старанно приховували свої стосунки, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Але справжнє кохання таємним довго бути не може. Наталія не витримала і написала про все на своїй сторінці у соцмережі.

"Про це не знали навіть багато хто з наших друзів", - ділиться Окунська і додає, що цю людину вона любила, коли їй було 17 років.

"Це мій перший чоловік, моє перше кохання 25 років тому. Але тоді мені не вистачило мудрості, дорослості, аби втримати наші стосунки", - пише Наталія.

Тоді пара прозустрічалася півтора року. Герман поїхав до Америки. За словами Окунської, через 25 років Герман знайшов її та запропонував почати все спочатку.

Герман на сьогоднішній день громадянин Америки. У нього є донька від попереднього шлюбу.

Герман знає про судові справи із попереднім чоловіком Наталі Сергієм Власенком.

"Він мене підтримує у тому, що батьки дітей повинні утримувати своїх дітей. Питання не в тому, що ми не тягнемо, а в тому, як воно має бути", - говорить світська левиця.

Наталя вірить, що це її останній шлюб і зазначає, що радіє, що її "останнім шлюбом стала людина, яку вона дійсно більше всіх любила 25 років тому".

Зараз Наталя сподівається завершити всі судові справи із попереднім чоловіком і насолоджуватися несподіваним щастям.

Нагадаємо, екс-дружина Власенка Наталія Окунська має намір оскаржити в суді рішення Генеральної прокуратури України про закриття кримінального провадження у справі про невиконання судового рішення її колишнім чоловіком. 

Наталія Окунська вийшла заміж

Наталія Окунська вийшла заміж

Повʼязані теми:

Наступна публікація