Наталка Денисенко перепросила за скандальну бійку чоловіка Андрія Федінчика

Наталка Денисенко перепросила за скандальну бійку чоловіка Андрія Федінчика

instagram.com/natalka_denisenko

Акторка пояснила його поведінку складним періодом.

Українська акторка та дружина Андрія Федінчика, який сьогодні вночі влаштував бійку в Києві, Наталка Денисенко перепросила за поведінку чоловіка.

Після того, як у Мережі з’явилося відео інциденту зірки серіалу "Папаньки" з водієм, Наталка написала, що у Андрія складний період у житті. Скрин листування запостив Telegram-канал "Київ Оперативний".

t.me/KyivOperativ

"Я перепрошую за його поведінку!!! Зараз у нього дуже складний період внутрішньо, він просто не розумів, що він робить. Мені дуже соромно, що він так поводився", – написала Наталка.

Також заплакана Денисенко вийшла у сторіз свого Instagram. Артистка не розповіла про інцидент, лише зазначила, що у неї особисто все гаразд.

"Почали сипатися повідомлення "що сталося?". Я не можу розповісти. Але нормально, все можна вирішити, просто я ніколи не думала, що такий піпець буде у моєму житті", – зазначила вона.

instagram.com/natalka_denisenko

Зі свого боку, Федінчик поки що не виходив на зв’язок зі своїми фанатами.

Нагадаємо, Андрій Федінчик влаштував бійку в Києві на вулиці Сергія Данченка. Знаменитість їхав на електросамокаті зигзагами. Обурені водії почали сигналити йому. На це Андрій відреагував агресивно - підбіг до однієї з машин і почав витягувати водія через вікно. Натомість водій бризнув йому в обличчя газовим балончиком. Далі Федінчик з голим торсом почав провокувати бійку. Все ж актор вдарив чоловіка, але його швидко вгамували.

Наступна публікація