Наталка Денисенко пригадала вечір, коли її п'яний чоловік влаштував бійку на вулиці Києва

Наталка Денисенко пригадала вечір, коли її п'яний чоловік влаштував бійку на вулиці Києва

Наталка Денисенко та Андрій Федінчик / Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Акторка зізналася, що була дуже засмучена і багато плакала.

Український актор Андрій Федінчик влітку цього року потрапив у гучний скандал.

Так, знаменитість влаштував вночі бійку в Подільському районі Києва. На відео, яке з'явилося в Мережі, було видно, як зірка їхав зигзагами на електросамокаті дорогою, а коли водій машини посигналив йому, Федінчик підбіг до чоловіка і накинувся на нього.

Увага! Відео містить нецензурну лексику та сцени жорстокості!

Дружина Андрія, акторка Наталка Денисенко пригадала у програмі "Світське життя" той вечір.

"Так склалося, що ввечері я прийшла зі знімального майданчика і побачила, що йому дуже погано, він багато випив і вирішив піти провітритись. І, звичайно, його заділи люди на дорозі, тому що він напідпитку на самокаті їхав, ну і звичайно він почав кричати, намагався ув'язатися в бійку і це в нього вийшло. Це не те, що він якийсь алкоголік-розбишака, хоча він таки розбишака, але він дуже каявся. Якби це був якийсь дядя Діма з третього під'їзду, який напився і покричав, то ніхто б про це не знав, а так заслужений артист України напився і вчинив бійку, то звісно ж всі про це знають. Та ми публічні люди і ми відповідаємо за це", – поділилася знаменитість.

Наталка Денисенко зізналася, як їй вдається не набирати вагу на відпочинку

Наталка Денисенко зізналася, як їй вдається не набирати вагу на відпочинку

Денисенко зізналася, що була дуже засмучена і сварилася з коханим через його витівку. Втім, вона зазначила, що потрібно завжди підтримувати одне одного.

"Андрій пішов до психоаналітика, щоб зрозуміти корінь цієї проблеми, тому що в нього бувають такі собі спалахи агресії, на мені це ніяк не відображалося, це більш така пацанська тема. Це дуже довгий процес, всетаки всі наші травми, вони йдуть з дитинства і це не просто так. Звичайно, я була дуже засмучена, я плакала, питала чому він так зробив, ми сварилися через це. Але ми пережили це, тому що у сім'ї хто б там що не натворив, треба триматися одне одного і підтримувати", – додала вона.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація