Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навчені досвідом MARUV організатори дитячого "Євробачення" внесли зміни до договору

Окремими пунктами виділили положення про виступ артиста на території країни-агресора.

В Україні розпочався прийом заявок на участь у нацвідборі на Дитяче "Євробачення-2019".

Як і минулоріч, національний конкурс було вирішено проводити онлайн. На думку голови оргкомітету нацвідбору, членкині правління НСТУ Олександри Кольцової, такий формат проведення відбору є дуже зручним.

"Завдяки онлайн-платформі до відбору змогли долучитись всі охочі, оскільки правила подачі заявки не вимагали поїздок батьків з дітьми до Києва, а технічні вимоги до заявки не передбачали значних витрат – ми зробили відбір максимально демократичним, тож кожен, хто мав записане на телефон відео, міг взяти участь", - пояснила Кольцова.

А от договору, який учасник нацвідбору та його потенційний переможець має підписати з НСТУ, зміни торкнулися. Так, у договорі з'явилися нові пункти. Зокрема, в них йдеться про те, що у випадку, якщо учасник мав концерти після 1 січня 2014 року на території країни-агресора, то оргкомітет конкурсу має право відмовити конкурсанту в участі у нацвідборі на будь-якому етапі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У Положеннях про відбір на Дитяче Євробачення-2019 з’явилися такі пункти: ❗️ «Оргкомітет відмовляє в участі у Відборі, припиняє участь у Відборі учасника на будь-якому етапі Відбору або скасовує результати Відбору, якщо учасник (сольний виконавець/гурт) здійснював концертну діяльність після 01.01.2014, планує чи здійснює в цей час виступи на території країни- агресора та/або на окупованій території, брав участь у заходах, організованих державними органами, установами, господарюючими суб’єктами тощо країни-агресора. 3.4. У разі невідповідності або порушення учасником цього Положення, правил (умов) Міжнародного конкурсу, вказівок ПАТ «НСТУ» під час проведення Відбору Оргкомітет має право відмовити в участі у Відборі або припинити участь у Відборі учасника в будь-який час».

Публикация от UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua)

"Оргкомітет відмовляє в участі у Відборі, припиняє участь у Відборі учасника на будь-якому етапі Відбору або скасовує результати Відбору, якщо учасник (сольний виконавець/гурт) здійснював концертну діяльність після 01.01.2014, планує чи здійснює в цей час виступи на території країни- агресора та/або на окупованій території, брав участь у заходах, організованих державними органами, установами, господарюючими суб’єктами тощо країни-агресора.

3.4. У разі невідповідності або порушення учасником цього Положення, правил (умов) Міжнародного конкурсу, вказівок ПАТ "НСТУ" під час проведення Відбору Оргкомітет має право відмовити в участі у Відборі або припинити участь у Відборі учасника в будь-який час", - йдеться у положеннях.

Схоже, внести ці зміни до договору організаторів змусив сумний досвід зі співачкою MARUV, яка мала предсталяти Україну цьогоріч на "Євробаченні" і яка, врешті, не поїхала на конкурс. Як ми писали раніше, на етапі підписання договору НСТУ зі співачкою, артистці не сподобалися певні пункти. Своєю чергою в НСТУ заявили, що позиція MARUV здалася їм ризикованою, тому вони не змогли відправити виконавицю на конкурс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції