Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навіщо їй чужий музей: Степаненко відмовилася від квартири Петросяна

Артист запропонував залишити дружині велику квартиру, обладнану під власний музей.

Адвокат Олена Забралова, що представляє Олену Степаненко в шлюборозлучному процесі, заявила про те, що її підзахисна не претендує на квартиру, обладнану під музей Євгена Петросяна. Про це повідомляє російський «Інтерфакс».

Юрист зазначила, що вартість майна, на яке претендує Степаненко, складає менше 50 відсотків від всього спільно нажитого. При цьому варіант поділу майна, який пропонує Петросян, неприйнятний для Степаненко, підкреслила Забралова.

За її словами, артист запропонував залишити дружині велику квартиру, обладнану під власний музей. «Там знаходиться його сцена, речі, бібліотека, — наводить інформагентство слова Забраловой. — Тепер Євгену Вагановичу вона не потрібна. Це було його основна умова мирової угоди — щоб Степаненко забрала цю квартиру, адже вона коштує майже половину від вартості всього майна. Навіщо їй чужий музей? На які гроші їй його утримувати?».

Юрист наголосила, що її клієнтка не приймає умови мирової угоди, оскільки запропонований варіант ущемляє інтереси Степаненко. «Якщо ми підемо з суду, то Петросян зможе отримати набагато більше», — зазначила Забралова.

Нагадаємо, що знаменита пара гумористів Олена Степаненко та Євген Петросян вирішили розлучитися після 33 років шлюбу. Подейкують, що 72-річний Євген Ваганович знайшов собі молоду копію Степаненко. Тим часом актриса має намір відсудити в екс-благовірного більше 80% від спільно нажитого майна.

ВідеоЄвгеній Петросян у реанімації

Залиште свій коментар

Вибір редакції