Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навколо нового кліпу Злати Огнєвіч розгорівся скандал

У першу годину публікації відео отримало близько чотирьох тисяч дизлайків, при цьому переглядів було в рази менше навіть в режимі реального часу.

Прем'єра кліпу від Злати Огнєвіч на пісню #Doмене ознаменувалася несподіваним поворотом.

У першу годину публікації відео на офіційному каналі артистки, кліп отримав близько чотирьох тисяч дизлайків. При цьому переглядів було в рази менше навіть в режимі реального часу.

Як відомо, функція "Дані в реальному часі" дозволяє відстежувати перегляди кожні десять секунд.

Одним з перших це помітив продюсер Вадим Лисиця і опублікував свою думку, яка отримала підтримку від багатьох публічних людей.

"У мене запитання до знавців YouTube! Яким чином це можливо така кількість дизлайків на таке симпатичне відео? Також у мене запитання до моїх колег - чисто гіпотетично, якщо це замовлення, то кому це так треба засипати дизлайками? Пишіть в коментарях ваші найсміливіші припущення, якщо, звичайно, це не страшно P. S. Схожа історія трапилася і з MONATIK. Тоді всі змовчали. Може є технічна можливість відстежити джерело негативу і оголосити його привселюдно?" - написав Лисиця.

Протягом вчорашнього дня багато користувачів Facebook ставили ті ж запитання.

До вечора ситуацію офіційно вперше прокоментувала Злата Огнєвіч на своїй сторінці у Facebook:

"Я вдячна всім, хто підтримав мене! Люди, друзі, шоу-біз, ви сьогодні мене знову змусили повірити, що повага існує, що існує проста така людяність, солідарність! Я пишаюся сучасним українським шоу-бізом, бо багато хто навіть не усвідомлює, скільки всього стоїть за "просто гарною картинкою" та "легкою стильною музикою", я бажаю всім нам тільки розвитку та успіхів, особливо, в такий неспокійний час! Певно, що в такий неспокійний час всі гроші, які витратили хейтери на те, щоб мене образити, вони могли б витратити на щось справді добре, корисне... І, певно, що після таких подій в мене повинен з'явитися панцир... Але цей панцир заважає любити, радіти і вірити.....Тому, я не хочу, щоб він з'являвся", - написала Злата.

Друзі, звичайно, я не могла залишитися осторонь, тому і хочу прокоментувати, а точніше - поділитися своєю точкою зору на ...

Опубліковано Златою Огневич 14 лютого 2018 р.

До речі, за добу відеокліп #Doмене набрав трохи більше ста тисяч переглядів.

Нагадаємо, що Злата Огнєвіч стала учасницею проекту "Голос країни". Артистка потрапила до команди Потапа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції