Найкраща актриса другого плану Лія Ахеджакова святкує 75-річний ювілей

Дата публікації
Найкраща актриса другого плану Лія Ахеджакова святкує 75-річний ювілей

Лія Ахеджакова святкує 75-річчя

ТСН вдалося додзвонитися до Лії Меджидівни та особисто привітати її з ювілеєм.

У вівторок, 9 липня, найкраща актриса другого плану Лія Ахеджакова святкує ювілей, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

За 75 років акторка зіграла 75 ролей - і жодної головної. Проте репліки її персонажів увійшли до щоденного вжитку мільйонів людей.

Лія Ахеджакова народилася 1938 року в Дніпропетровську в родині акторів. Проте батьки бажали доньці серйознішої кар'єри. Вона півтора року провчилася в московському інституті кольорових металів. А потім почала оббивати пороги акторських вишів. По закінченні ГІТІСу грала в театрі юного глядача - від Пеппі Довгої Панчохи до віслючка Іа.

До театру "Современник" вона потрапила майже в 40 років. У кіно почала зніматись у 35. Всенародною улюбленицею Ахеджакову зробили ролі в стрічках Ельдара Рязанова, зокрема співочої подруги Тетяни у фільмі "С легким паром" і модної секретарки Віри у стрічці "Служебный роман".

Лія Ахеджакова сьогодні святкує ювілей

Лія Ахеджакова сьогодні святкує ювілей

Лія Ахеджакова заміжня втретє. Дітей не має. І це, за словами друзів, її найбільший біль. Нинішній чоловік - московський художник Володимир Персіянінов - людина непублічна. Натомість сама актриса з'являється на екранах не лише в ролях. Вона - одна з найвідоміших у Росії критиків Кремля. Її звикли бачити як на мітингах опозиції, так і в інтернет-роликах, у яких Ахеджакова не добирає слів на адресу Путіна.

Ні президент Росії, ані прем'єр народну артистку з ювілеєм не привітали. Але її це не засмучує. Вона досі популярна і на сцені, і на екрані.

І телефон в уродинниці сьогодні розривається, бо люблять її не лише в Росії. ТСН вдалося додзвонитися до Лії Меджидівни та особисто привітати її з ювілеєм.

Журналіст Дмитро Фурдак

Наступна публікація