Найкраща медіатрансформація: Єгора Гордєєва відзначили нагородою VIVA! Awards

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найкраща медіатрансформація: Єгора Гордєєва відзначили нагородою VIVA! Awards

Прес-служба 1+1 Media

Із телеведучих в продюсери: Гордєєв отримав відзнаку VIVA! Awards за нове шоу "Твій день".

Напередодні, у недільний вечір 16 травня, відбулася перша вечірка після локдауну та церемонія нагородження VIVA! Awards. У цей вечір на сцені івент-холу Navy VIVA! відзначили спеціальними статуетками 8 найсильніших і найуспішніших зіркових героїв, які попри виклики часу змогли зробити неможливе.

Рік пандемії змінив життя всіх людей — поміж них є ті, хто використав нові реалії та вийшов на новий рівень можливостей, особистим прикладом надихнув і мотивував своїх шанувальників. Серед таких відомих персоналіїв отримав особливу відзнаку VIVA!  телеведучий найрейтинговішого ранкового шоу Сніданок з 1+1, контент-мейкер, журналіст, філософ за освітою, медіатренер у Вищій школі Media & Production — Єгор Гордєєв. На карантині телезірка пройшов велику медіатрансформацію та став продюсером першого в Україні денного шоу у форматі інфотейнмент на 1+1  "Твій день". Відзнаку "медіакар'єра року" Єгору вручила головна редакторка зіркового журналу VIVA! Іванна Слабошпицька.

Прес-служба 1+1 Media

"Це буде шоу про життя тут і зараз. Карантин показав, що насправді ми хочемо живих емоцій, живого спілкування, ми сумуємо за цим. Ведучі будуть проживати разом з телеглядачами події у прямому ефірі. Це буде серіал, великий ситком про актуальні події — душевно, яскраво, по-справжньому тепло. Я не просто став продюсером  “Твій день”. Я став і татом, і мамою, і психологом. Це найдовше прямоефірне шоу країни — п’ять годин в ефірі. Це статуетка всієї команди Сніданку, які плідно працювали весь цей непростий рік, у таких нових умовах, адже карантин — це ще й про зменшення грошей, а ми на телебаченні також про бізнес, і думаємо, як зробити так, щоб це дивилися, і зробити вау-проєкт цікавий глядачеві. Дякую всій команді та вашій підтримці!" — подякував зі сцени Єгор Гордєєв.

Прес-служба 1+1 Media

Уже з наступного понеділка, 24 травня об 11:15 в прямий ефір виходить перше денне шоу в Україні —  "Твій день" на 1+1. Його будуть вести 7 ведучих.

Підтримати Єгора на церемонії нагородження прийшла його телесім’я "плюсів" — ведучі  "Твій день" — Стася Ровінська та Володимир Рабчун, а також колеги зі Сніданку — Людмила Барбір, Олександр Попов та телепара Єгора — Неля Шовкопляс.

Ведучим церомонії був Тимур Мірошниченко з дружиною, який і сам пройшов трансформацію та був обраний телезіркою Твій день.

Свої особливі нагороди VIVA Аwards отримали і такі українські зірки — Маша Єфросініна, Надя Дорофєєва, Оля Полякова, Сергій Танчинець (гурт "Беz обмежень"), Катерина Кухар та Олександр Стоянов, Раміна Есхакзай, Стас Жирков.

Прес-служба 1+1 Media
Прес-служба 1+1 Media
Прес-служба 1+1 Media
Прес-служба 1+1 Media

 

Премія Viva! Awards: Єгор Гордєєв отримав нагороду за нове шоу

Премія Viva! Awards: Єгор Гордєєв отримав нагороду за нове шоу
Наступна публікація