Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Найкрасивіші" Полякова та Винник прикрасили обкладинку українського глянцю

Лауреати премії "Viva! Найкрасивіші-2018" постали на сторінках однойменного видання.

Найкрасивіші люди за версією журналу Viva! Оля Полякова та Олег Винник з'явилися на обкладинці нового випуску журналу, присвяченого премії "Viva! Найкрасивіші-2018".

На фото знаменитості постають разом, тримаючи в руці нагороди.

Два тижні тому відбулася 10 ювілейна премія "Viva! Найкрасивіші-2018", а пристрасті з приводу тріумфаторів вечора не вщухають досі.

Журнал у новому випуску опублікував найгучніші цитати і правила життя Олі Полякової, сказані в різні роки і вперше виконав заповітне бажання багатомільйонного фан-клубу Полякової-Винника, розмістивши винуватців свята на одній обкладинці.

Ось що думає стосовно цього володарка титулу "найкрасивіша - 2018" Оля Полякова:

"Перемогли не тільки найкрасивіші, - усміхається співачка, - але і артисти, які пасують одне одному за зростом, комплекцією, цільовою аудиторією, віком, кольором волосся і популярностю", - прокоментувала Полякова.

Оля Полякова та Олег Винник для Viva_1
viva.ua
Оля Полякова та Олег Винник

У відповідь Супербілявці Винник констатував:

"Оля неодноразово зізнавалася, що небайдужа до мене. Мабуть, так повинно було статися, і ми тепер разом, на обкладинці "VIVA", - зазначив Олег. - А якщо серйозно, я відчуваю добре ставлення Олі до мене, як професіонала до професіонала. Це повага артиста, який сам знає, що таке важка праця і якими зусиллями дістається популярність", - додав співак.

До речі, раніше Олег Винник знявся в стильній фотосесії для глянцю, де постав в образі брутального мачо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції