Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найкрасивіший чоловік Богдан Юсипчук розповів, як здобував титул "Містер світу"

Актор зізнався, що підштовхнуло його до кар'єри красунчика.

Український актор Богдан Юсичук, який нещодавно у Перу здобув титул "Містер світу 2018" та став найкрасивішим чоловіком на планеті, розповів, чому вирішив взяти участь у конкурсі, йдеться у "Світському житті".

"Я поїхав на цей конкурс, бо хотів бути чимось корисним для України. Окрім того, що я хочу прославити Україну в акторському плані і звичайно взяти "Оскар" - це моя мрія, і бути першим в такому конкурсі - це мені вдалося. Залишився "Оскар", і я зроблю це обов'язково. Мені треба, щоб про Україну дізналися з хорошої сторони", - заявив актор.

Цікаво, що у чоловічих конкурсах краси, як і в жіночих, є вихід у плавках, де чоловіки демонструють свою статуру.

"Ми виходили в плавках і нас оцінювали, наскільки пропорційно ми розвинені. Але якщо б це був просто конкурс краси, то ми би просто приїхали в Перу на 5 хвилин, нас би просто подивились і відправили додому, або взагалі б ми просто вислали свої фотографії. Тобто конкурс саме чоловічої краси закінчувався в перший день і починався конкурс стратегів, тактиків і психологів. Тому що дійсно хлопці були набагато пропорційніші ніж я, більшість з них фітнес-тренери, а я актор - правильно міг себе показати, позувати. Напевне сукупність цих факторів якраз і дала мені перемогу", - прокоментував конкурс Богдан.

ВідеоБогдан Юсипчук розповів, чому поїхав на конкурс краси і як став "Містером світу 2018"

Як українець головним красенем планети став! Нещодавно актор Богдан Юсипчук завоював титул "Містер світу 2018". Як змагаються між собою чоловіки на конкурсі краси та чи приймають залицяння від заможних жінок? Про це у нашому сюжеті. 

Богдан Юсипчук розповів, чому поїхав на конкурс краси і як став "Містером світу 2018"

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що організатори конкурсу краси "Міс Америка" скасували дефіле у купальниках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції