Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найкрасивіший чоловік світу Богдан Юсипчук розповів, чому розійшовся з дівчиною

Актор дав відверте інтерв’ю відомому глянцю.

Український актор та суддя проекту "Модель XL" Богдан Юсипчук, який нещодавно розповів, чи вільне його серце, зізнався, що стало причиною його розставання з коханою дівчиною.

У відвертому інтерв’ю відомому українському глянцю "НАТАЛИ" найкрасивіший чоловік світу за версією конкурсу Mister Sea World 2018, заявив що розійшовся з дівчиною, через її несерйозне ставлення до його професії.

"З дівчиною розійшовся, тому що вона в мене не вірила. Коли я кажу, що виграю, а близька людина каже, що ні. Це було дуже складно, але я розумів: коли цього не зроблю, то дійсно не стану переможцем", - заявив актор.

Також Богдан повідомив, що не завжди був ідеальним та не звик отримувати комліменти.

"Колись у мене була проблемна шкіра, дурнувата зачіска, спортом особливо не захоплювався, тому навіть з’являлося невелике черевце. Потім я зрозумів, що потрібно щось у житті міняти, якщо хочу, щоб життя навколо мене змінилося. І зараз, коли мені дівчата роблять компліменти, я дуже ніяковію", - зізнався суддя проекту "Модель XL".

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Богдан Юсипчук приєднається до суддівського складу другого сезону проекту "Модель XL", який вийде на телеканалі "1+1" вже цієї осені.

Вибір редакції