Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найкрасивіший чоловік світу Богдан Юсипчук зізнався, що у нього з'явилася дівчина

Суддя проекту "Модель XL" розповів, як здолав власні страхи та про зміни в особистому житті.

Суддя другого сезону революційного проекту "Модель XL" та володар титулу "найкрасивіший чоловік" за версією конкурсу Mister Sea World 2018 Богдан Юсипчук напередодні прем’єри проекту, яка відбудеться 4 вересня о 21:30 на телеканалі "1+1" розповів, як здолав власні страхи та які зміни трапились у його особистому житті, йдеться у "Сніданку 1+1".

Актор зізнався,  що під час знімань проекту учасниці змінилися як зовні так і внутрішньо. Деякі з дівчат ледь не відмовилися від участі через те, що були невпевнені в своїх силах, але Богдан зі своїми колегами по  проекту підбадьорювали їх. А в одному із випробувань, щоб підтримати конкурсанток, Богдану довелося подолати свій страх.

"Новий сезон насичений складними випробуваннями, але вони необхідні для того, щоб допомогти дівчатам вийти із власної зони комфорту і підштовхнути  їх до роботи над собою. Цього разу учасницям доведеться йти подіумом на величезній висоті, "подивитися в очі" власним комплексам, страхам та здолати їх. Зізнаюся,  мені було складно працювати під час випробування, де потрібно було фотографуватися із гадами. Я разом з учасницями переживав кожну секунду фотосесії. Коли одна з дівчаток не змогла взяти змію до рук, я запропонував їй допомогу, мовляв: "Хочеш я теж візьму". І несподівано для мене почув у відповідь – "хочу". Тепер, якщо в мене буде таке завдання вже на моїй фотосесії, я сміливо його виконаю", - згадав суддя проекту.

Богдан Юсипчук_1
прес-служба каналу "1+1"

Богдан зізнався, що йому разом з командою проекту та іншими суддями вдалося допомогти конкурсанткам змінити ставлення до себе:

"Головна ціль проекту полягає в тому, щоб дівчата із будь-якими формами полюбили себе. І мені здається, що нам із суддями, вдалося це втілити в життя. Дівчата на етапі кастингу і наприкінці шоу – різні люди. Вони полюбили себе, і це дуже помітно", - прокоментував гість студії.

Богдан Юсипчук_7
прес-служба каналу "1+1"

Також, Богдан привідкрив завісу свого особистого життя, чим здивував своїх шанувальниць.

"Із часу останнього нашого інтерв’ю у моєму особистому житті трапилися зміни, і зараз у мене є дівчина, яка мені подобається, але розкривати її ім’я поки не хочу. На рахунок того, які дівчата мені подобаються, хочу зазначити, що зовнішність це не головне для мене. Найважливіше є те, щоб моя кохана людина була особистістю, щоб за її красою були такі ж красиві вчинки, погляди та позиції в житті як і вона сама", - зізнався Богдан.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що ведуча проекту "Сніданок з 1+1" Неля Шовкопляс також прийшла на кастинг другого сезону революційного проекту "Модель XL", прем’єра якого відбудеться 4 вересня о 21:30 на телеканалі "1+1". Зірка прагне підтримати усіх жінок із пишними формами та довести, що успіх не залежить від об’єму талії. Підтримати ведучу перед її першим виходом на подіум прийшла її родина: чоловік та двоє синочків.

Богдан Юсипчук_3
прес-служба каналу "1+1"

До речі, склад зіркових суддів, які вирішуватимуть долю учасників нового сезону та допомагатимуть їм звільнятись від комплексів, оновився. Як і минулого року, суддею проекту стане всесвітньо відома модель плюс сайз з Латвії Тетяна Мацкевич, яка активно підтримує тренд бодіпозитиву та надихає безліч жінок приймати себе такими, якими вони є.

Компанію їй складе дизайнер Андре Тан, який створив колекцію одягу для жінок з пишними формами та вперше в історії українського тижня моди провів показ колекції за участю моделей плюс сайз.

Також членом журі залишається ведуча "Голосу країни" та "Світського життя", а у минулому модель Катерина Осадча, яка навчатиме учасників правил дефіле та ділитиметься власним модельним досвідом. 

Богдан Юсипчук_9
прес-служба каналу "1+1"

Вперше суддею проекту "Модель XL" стане український актор театру і кіно, а також володар титулу "найгарніший чоловік" за версією конкурсу Mister Sea World 2018 Богдан Юсипчук.

Дивіться прем’єру проекту від 4 вересня щовівторка о 21:30 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції