Найсексуальнішим чоловіком року визнано популярного американського співака

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За версією журналу People, Джон Ледженд цьогоріч визнаний найсексуальнішим чоловіком.

Відомого американського співака, володаря премії "Греммі" та "Оскар" Джона Ледженда визнано найсексуальнішим чоловіком року за версією журналу People

Джон Леджент
instagram.com/johnlegend

Зазначається, що сам 40-річний виконавець відчув безліч емоцій, коли він вперше почув про свій новий статус.

"Я був схвильований, але в той же час трохи наляканий, тому що це великий тиск. Всі будуть розбирати мене по шматочках, щоб подивитися, чи достатньо я сексуальний, щоб носити це звання", - зізнався артист виданню.

Джон Леджент
instagram.com/johnlegend

Також Ледженд зазначив, що надати йому такий титул одразу після Ідріса Ельби, якого було визнано найсексуальнішим чоловіком минулого року,  було несправедливо.

Оригінально привітала співака з почесним званням найсексуальнішого чоловіка планети, його дружина, 33-річна популярна модель і телеведуча Кріссі Тейген.

Джон Леджент та Кріссі Тейген
Associated Press

"Я здійснила свою мрію, щоб бути разом з найсексуальнішим чоловіком у світі! Яка честь! Ти пройшов довгий шлях, коханий", - написала вона в своєму Instagram.

Зауважимо, що видання People щорічно визначає найсексуальнішого чоловіка починаючи з 1985 року. Першим, хто отримав таке звання був актор Мел Гібсон, якому тоді було 29 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції