Найвродливіша дівчина України розкрила секрет свого потрапляння на конкурс краси

Поліна Ткач зізналася, що ідея стати конкурсанткою – не її.

Корона "Міс Україна-2017" дісталася 18-річній киянці Поліні Ткач, і вона вже починає вживатися в роль найвродливішої дівчини країни. Її життя тепер розписане по хвилинах через інтерв'ю, зустрічі та фотосесії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У перший день після перемоги красуня показує гулю на лобі та скаржиться на важку корону. "Надавила гулю! Я зранку не могла зрозуміти, що сталося: торкаюся лоба – болить лоб", - зізнається Поліна. На зустріч вона приходить разом із мамою і меншою сестрою та зізнається, що насправді брати участь у конкурсі не хотіла. "Відомі всі стереотипи про конкурси краси... Ну, і звичайно, що не зовсім вірила у свої сили", - каже дівчина.

Відео"Міс Україна-2017" насправді не хотіла брати участі у конкурсі краси

Заповнити анкету її змусив приятель, а потім конкурсантка сходила на співбесіди, зацікавилася майстер-класами, лишиласья – і перемогла. Це стало несподіванкою не тільки для неї, але й родини. "Я спочатку подумала, що це сон, а потім я попросила мою подружку, яка поруч зі мною сиділа, щоб вона мене вщипнула. Та не так сильно! І зрозуміла, що це не сон, і дуже сильно почала плакати від радості", - каже менша сестричка Катя.

Її, як і Поліну, мама виховує суворо. "Била. І рукою, і ременем. І вона на мене ображалась, казала: ма, а чому ти мені ніколи не кажеш, що я в тебе гарна, талановита", - пригадує мама. Поліна ж тепер зізнається, що вдячна мамі за таке виховання, бо здатна дуже багато працювати та не боятися труднощів. За два місяці вона представлятиме Україну на конкурсі "Міс Світу" в Китаї. Для цього їй слід підтягнути англійську мову та акторську майстерність. Студентка другого курсу авіаційного університету нині думає, як поєднати і підготовку до конкурсу, і навчання на стаціонарі. Але в найближчих планах – порушення конкурсного режиму. "Мамину солянку просто обожнюю!", - зізнається вона.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар