"Не було сил піднятися з ліжка": Шакіра вперше розповіла про свою хворобу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка два роки тому ледь не втратила голос.

Популярна колумбійська співачка Шакіра, яка нещодавно продемонструвала підтягнуту фігуру, вперше висловилася про важку хворобу.

Як зазначається у виданні Daily Mail, два роки тому 42-річній зірці діагностували крововилив в голосові зв'язки, через що вона могла назавжди втратити можливість співати. 

Шакіра повідомила, що через такий діагноз вона опинилася в депресії.

"Я не могла навіть уявити, що коли-небудь залишуся без голосу, він був найважливішою частиною мене. Ці думки вбивали, іноді у мене не було сил навіть піднятися з ліжка вранці", - зізналася співачка.

Однак, за словами зірки, у боротьбі з хворобою їй неабияк допоміг чоловік, футболіст Жерар Піке, який надавав їй моральну підтримку, їздив до всіх лікарів. Співачка зізналася, що в той період була просто нестерпною, але Піке терпів її витівки і завжди залишався поруч.

Шакіра та Жерар Піке
Associated Press

"Він почувався одним з тих колишніх ув'язнених, яким дана свобода і які не знають, що з нею робити. Я була нестерпна. Жерар бачив найгіршу мене", - зізналася зірка.

Коли лікарі сказали, що співачці потрібна операція, вона не була впевнена, що це спрацює, тому спробувала гіпноз і медитацію і вирушила до Лурда за святою водою.

"Мені потрібна була операція або Божа воля, більше так тривати не могло", - заявила артистка, голос якої врешті-решт відновився без хірургічного втручання. Шакіра не знає точно, що саме сприяло її одужанню, але продовжує молитися за те, щоб подібне більше не повторилося.

Нагадаємо, нещодавно Шакіра ледь уникла авіакатастрофи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції