"Не цікаво": Козловський попросив більше не запитувати його про екснаречену Раміну

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Не цікаво": Козловський попросив більше не запитувати його про екснаречену Раміну

Фото: instagram.com/vkozlovskiy

Артист зізнався, що наразі у нього зовсім інше життя.

Співак Віталій Козловський, екснаречена якого Раміна заявила, що у них не було сексу, зізнався, що наразі його не цікавлять висловлювання колишньої.

В коментарі сайту ТСН.ua артист пояснив, що "вважає не гідним навіть звертати на це увагу", оскільки у нього нове життя і в пріоритетах "займатися своєю творчістю і будувати плани на майбутнє". Окрім того Віталій розсекретив, що у нього нові стосунки.

"Hе вважаю достойним навіть звертати на це увагу. По-перше, в минулому це був мій вибір, і зараз говорити про свій власний вибір погано - це не поважати себе. По-друге, я зараз не самотній. І копатися у стосунках, які я залишив у далекому минулому - означає не поважати своє особисте життя сьогодні. Мої пріоритети зараз: займатися своєю творчістю, будувати плани і жити так, щоб мої батьки, моя кохана, і в майбутньому - мої діти почувалися зі мною впевнено, як за кам’яною стіною. І були захищені від усякого бруду.  Для цього я докладатиму максимум зусиль. А чийсь дешевий піар, плітки і перевертання "брудної білизни" - не мій пріоритет. Мені це не цікаво", - сказав нам Козловський.

Раміна та Віталій Козловський / Фото: instagram.com/vkozlovskiy

Нагадаємо, що днями екснаречена Віталія Козловського Раміна дала інтерв'ю, у якому розповіла, що під час стосунків у них з артистом не було сексу, а також назвала виконавця "скнарою".

Модель та ведуча Раміна та співак Віталій Козловський розійшлися у вересні 2017-го. Чутки про їхній роман почали ширитися Мережею у березні 2016 року. А вже за декілька місяців виконавець підтвердив здогадки папараці. Напередодні 8 березня 2017-го року Віталій освідчився Раміні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація