Не Добронравовим єдиним: актори, які гастролюють у Криму і продовжують зніматися в Україні

Не Добронравовим єдиним: актори, які гастролюють у Криму і продовжують зніматися в Україні

У списку опинилися Леонід Кулагін, Тетяна Лютаєва, Антон Макарський та багато інших.

Сьогодні Держкіно анулювало прокатні посвідчення всіх сезонів серіалу "Свати".

Причиною стало потрапляння актора Федора Добронравова, який зіграв головну роль в "Сватах", у "чорний список" Мінкульту через гастролі в анексованому Криму.

При цьому не тільки він їздить працювати на окупований півострів. Інші російські актори продовжують сидіти на двох стільцях – знімаючись в українських серіалах і відвідуючи Крим з гастролями і зніманнями нових проектів. Однак питання про заборону серіалів за їхньої участі на українському ТБ чомусь не піднімається.

Список тих російських акторів, яких могла спіткати доля Добронравова, складається з Леоніда Кулагіна, Дмитра Дюжева, Антона Макарського і багатьох інших.

Кирило Кяро ("Нюхач", "Ніч святого Валентина", "На перехресті радості і горя" і т.д. )

Кирило Кяро

2016 року актор Кирило Кяро знявся в головній ролі в серіалі "Навчіть мене жити". Знімання відбувалися в анексованому Криму, наприклад, в кадрі можна побачити сцени на тлі Севастополя, Балаклави, Ялти та Алупки.

Леонід Кулагін ("Кулагін і партнери", "Райські яблучка", "Життя триває", "Я - охоронець" і т.д.). 

Леонід Кулагін

Російський актор Леонід Кулагін в 2014 – 2015 роках брав участь у зніманнях серіалу "Саша добрий, Саша злий". Знімання відбувалися на території анексованого Криму в Балаклаві та Севастополі.

Про це неодноразово згадувалося в пресі. Також можна побачити багато фото з геолокацією знімань в соцмережах режисера проекту Мичислава Юзівського. Крім цього, на грудень 2017-го в Кулагіна заплановані спектаклі в Севастополі за участю Леоніда Якубовича, який раніше опинився в "чистилищі" бази "Миротворця" через візити до окупованого Криму.

До речі, на сторінці того ж Юзівського можна побачити і Дмитра Мазурова (серіал "Анна-детектив", фільм "40+ або Геометрія почуттів").

Дмитро Дюжев ("У зоні доступу любові", "Вербна неділя", "Тариф новорічний", "Зникнення")

Дмитро Дюжев

Російський актор Дмитро Дюжев також відзначився гастролями на території окупованого Криму. Так, 15 травня цього року Дюжев давав виставу в Севастополі. До речі, через це актор у вересні опинився у базі "Миротворця". На сайті сказано, що Дюжев потрапив до бази даних через "свідоме порушення державного кордону України" та "незаконну гастрольну діяльність" в Криму.

Тоді ж, зупинившись в одному з готелів Ялти, у відео-інтерв'ю він побажав стати Криму дорогим курортом Росії:

"Мені хочеться підтримати цей край, зробити так, щоб він став багатшим, красивішим, щоб він розвивався, щоб він став "перлиною Росії", який складе велику конкуренцію Заходу".

Антон Макарський (серіали "Крим" та "Доля на ім'я кохання")

Антон Макарський

Російський актор Антон Макарський також порушив державний кордон України, за що, до речі, був внесений до списку сайту "Миротворець". Артист взяв участь у зніманнях пропагандистського серіалу "Кримська сакура" ("Кримська сакура" про Поклонську, режисер Віталій Павлов) в Сімферополі і Ялті в липні 2015 року.

Ольга Ломоносова ("Таємниці і брехня", "Колишніх не буває", "Черговий ангел", "Дві історії про кохання", "Випадковий запис" і т.д.) 

Ольга Ломоносова

Популярна акторка Ольга Ломоносова родом з України, але кар'єру побудувала в Росії. Артистка встигає зніматися і в українських серіалах. При цьому 2017 року Ломоносова гастролювала анексованим Кримом з виставою "Старший син" і охоче ділилася у своєму блозі фотографіями звідти.

Тетяна Лютаєва (серіали "Заповіт принцеси", "Знайти чоловіка у Великому місті", "Мелодія на два голоси")

Тетяна Лютаєва

Акторка Тетяна Лютаєва, яка успішно знімається в українських проектах, також встигає активно гастролювати з виставою в анексованому Криму. У травні 2017 року вона з групою привезла до Севастополя комедію "Вільне кохання".

Олександр Головін (серіали "Свєтка", "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули")

Олександр Головін

Відомого "кадета" Олександра Головіна також нерідко можна побачити на українському ТБ. Актор зіграв у серіалі "Свєтка". При цьому наразі у виробництві перебуває серіал "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули".

Повʼязані теми:

Наступна публікація