Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не дозволю ображати вразливу Сашу": Нікітін різко заступився за гурт KAZKA

Продюсер впевнений, що проти колективу влаштували "сплановану атаку".

Продюсер гурту KAZKA, трек якого "Плакала" порівняли з іншою піснею, Юрій Нікітін різко заступився за колектив.

На сторінці в Instagram Юрій зауважив, що вже декілька місяців KAZKA атакують з усіх сторін, і що все це сплановано.

"Ось вже декілька місяців нам доводиться мати справу зі спланованою атакою, організованою проти гурту KAZKA: Дюссельдорф, історії з блогерами, замовні дизлайки, сотні ботів в коментарях, навіть квітка в кліпі стала приводом для цькування. Дійшла черга і до пісні "Плакала", – почав Юрій.

Продюсер пояснив, що у композиції "Плакала" був використаний семпл зі звукового банку The Arabian Trap Man, доступ до якої є у всіх продюсерів у світі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вот уже несколько месяцев нам приходится иметь дело со спланированной атакой, организованной против группы KAZKA: Дюссельдорф, истории с блоггерами, заказные дизлайки, сотни ботов в комментариях, даже цветок в клипе стал поводом для травли. Дошла очередь и до песни ПЛАКАЛА Предсказуемо! Разочарую. В песне использован семпл из звукового банка «The Arabian Trap Man», доступ к которой есть у всех продюсеров в мире. И Это не является сенсацией! Теперь о главном. Это всё было бы неважно, если бы не одно но. Ежедневно Саша - под ударом и в соц сетях, и в реальной жизни - от унизительных шуток до угроз в её адрес. Я не позволю обижать талантливую, ранимую, искреннюю Сашу никому - ни завистникам, ни конкурентам, ни журналистам, ни организаторам этой кампании по чёрному пиару.

Публикация от Юрий Никитин (@yuriynikitin)

Проте, додав Нікітін, куди більше його обурюють коментарі на адресу солістки KAZKA Олександри Зарицької. Продюсер заявив, що нікому не дозволить ображати виконавицю.

"Щоденно Саша – під ударом і в соцмережах, і в реальному житті – від принизливих жартів до погроз на її адресу. Я не дозволю ображати талановиту, вразливу, щиру Сашу нікому – ані заздрісникам, ані конкурентам, ані журналістам, ані організаторам цієї кампанії з чорного піару", – заявив Юрій Нікітін.

Нагадаємо, що не так давно гурт KAZKA випустив мелодійну пісню для нацвідбору на "Євробачення-2019". Колектив візьме участь у другому півфіналі нацвідбору на конкурс, який відбудеться 16 лютого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції