Не мала уявлення про організацію. У Лободи прокоментували скандальне відео з футболкою "Оплоту"

Не мала уявлення про організацію. У Лободи прокоментували скандальне відео з футболкою "Оплоту"

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Не мала уявлення про організацію. У Лободи прокоментували скандальне відео з футболкою "Оплоту"

Фото: YouTube

Фрагмент від травня 2013-го року із співачкою обурив громадськість.

Блогери поширили відео з Світланою Лободою, на якому вона з футболкою проросійської організації "Оплот" каже: "Ну що, друзі, "Оплот", живи сильно".

У часи Революції Гідності організація стала противником Євромайдану, а потім - пристала на бік донецьких сепаратистів.

У відповідь на обурення юзерів прес-служба Лободи прокоментувала ситуацію і пояснила походження фрагмента.

"Відео, яке розповсюджується у соціальних мережах, зняте журналістами в травні 2013-го року, присутніми в числі багатьох представників ЗМІ на прес-конференції Світлани Лободи у Харкові в офісі української газети КП в Україні, що входить до холдингу УМХ, задовго до всіх трагічних подій в нашій країні. Присвячена прес-конференція була новому концертному туру і шоу LOBODA "Начало"", - йдеться в коментарі.

Футболку скандальної нині організації Світлані подарували після спілкування з журналістами. Співачка, за словами її представників, не знала про її діяльність.

"Як часто відбувається після основної частини прес-конференції журналісти просять артиста сфотографуватися, залишити автограф, в тому числі побажати удачі виданням і організаціям, які вони представляють або попросили їх про це. У цих приватних проханнях, як правило, артисти не відмовляють. Як нам підтвердили в редакції КП Україні, в травні 2013-го року були присутні всі охочі представники харківських видань в тому числі і журналісти сайту oplot.org, які підійшли до артиста після офіційної частини інтерв'ю і подарували футболку. Світлана не мала уявлення ні про організацію, зазначену у відео, ні про ту роль, яку ця організація зіграє в історії України в майбутньому", - підкреслюють у Лободи.

Нагадаємо, спочатку "Оплот" був бійцівським клубом із Харкова. Під час подій Євромайдану організація разом зі своїм лідером Євгеном Жиліним прийняла проросійську позицію.

Пізніше, учасники донецького відділення "Оплоту" на чолі з Олександром Захарченком відокремилися і створили власний батальйон "Оплот", у складі якого воювали проти української армії на Донбасі.

Наступна публікація