Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не попадаю в аудиторію: Джамала прокоментувала відсутність її імені у номінації музичної премії

Не попадаю в аудиторію: Джамала прокоментувала відсутність її імені у номінації музичної премії

Також співачка зізналась, чи сподобалося їй бути білявкою.

Українська співачка Джамала, яка нещодавно випустила новий альбом "Крила", зізналась, що її засмутило, те що її імені не було у номінації "Співачка року" на премії М1 Music Awards, йдеться у "Світському житті".

"Звичайно це мене засмучує, це нормально. Я щодня роблю музику і мені здається дуже багато роблю українських пісень і вкладаю в них душу і випускаю альбоми і дуже багато витрачаю і грошей і таланту українських людей, щоб зробити відео, насамперед дуже якісні. Але так виходить, що я напевне не попадаю  аудиторію", - зауважила артистка.

Джамала, яка у новому кліпі на пісню Тhe Great Pretender постала у незвичному для себе образі, прокоментувала, також чи сподобалося їй бути білявкою.

 Артистка зауважила, що образ сподобався, але перефарбуватися вона ніколи б не наважилася.

"Ні, перефарбуватися точно ні. Я пам'ятаю, який був шквал, всі почали питати: "О, Джамала, ти перефарбувалася?". Було дуже багато людей, які були "за" і "проти". Але я брюнетка стовідсоткова", - заявила співачка.

Відео Джамала про експерименти з білявим кольором волосся: "Ні, все ж таки я брюнетка до самих кісток!"

Джамала засмутилася, що цього року її не номінували на співачку року. Вона пояснює це тим, що, напевно, не потрапляє в аудиторію. Нещодавно у Джамали вийшов кліп, де вона з’явилася із білим волоссям. Однак співачка зізнається, що темний колір волосся їй все таки ближче. 

Джамала про експерименти з білявим кольором волосся: "Ні, все ж таки я брюнетка до самих кісток!"

Джамала разом з чоловіком  Бекіром такі батьки, які скрізь беруть з собою сина. Але наразі, за словами зірки вона все частіше залишає хлопчика вдома.

"Я зізнаюсь, але я все ж таки лишила грудне вигодовування і залишила сина вдома. Дуже важко було, коли настала зима, я сама захворіла і зрозуміла, що йому буде дуже важко пересуватися у Рівне, Луцьк, Дніпро. Якби у нас була така температура, як в Лос-Анджелесі, я б взяла його просто в оберемок і пішла, а так мені здається дитина не готова", - зазанчила виконавиця.

Нагадаємо, нещодавно Джамала довела до сліз та викликала "мурахи" у фанів новим зворушливим кліпом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції