Перейти до змісту
"Не потрібна ще одна дитина": 62-річна Шерон Стоун розчарувалася у побаченнях

"Не потрібна ще одна дитина": 62-річна Шерон Стоун розчарувалася у побаченнях

Акторка вирішила не витрачати свій час на незрілих чоловіків.

Відома голлівудська акторка Шерон Стоун вирішила закінчити з побаченнями.

Так, 62-річна зірка, яка ще нещодавно ділилася своїми успіхами на сайті знайомств, відзначаючи, що гарно проводить час, наразі розчарувалася в цій затії.

У нещодавньому ефірі "Шоу Дрю Беррімор" Стоун заявила, що закінчує з побаченнями, оскільки втомилася від лицемірства і емоційно незрілих чоловіків.

Я покінчила зі побаченнями. Сита по горло. Тому що вважаю людей нещирими і не вартими мого часу. Мені більше подобається проводити час на самоті, зі своїми дітьми і друзями. Я просто відчуваю, що мені не потрібна ще одна дитина, я не хочу лицемірства, планування гри. Мені здається, що чоловіки зараз не перебувають на тому ж рівні, що і жінки. У мене є хороші друзі-чоловіки, але коли справа доходить до емоційної зрілості у стосунках, чоловіки і жінки, мабуть, виявляються в різних місцях
зауважила Шерон

Акторка також відзначила, що у вихованні дітей, вона не наголошує на тому, що чоловіки мають бути сильними та впливовими.

Я намагаюся навчити своїх хлопчиків, що ідея про те, що чоловік повинен бути сильним і впливовим, не зовсім вірна. І в кінцевому рахунку не принесе нічого хорошого навіть в їхніх взаєминах один з одним. Так вони зможуть бути більш успішними в майбутньому і отримати від життя те, чого вони хочуть - щасливі і здорові стосунки, успіх в бізнесі. Просту радість в житті 
пвдсумувала Стоун

Нагадаємо, не так давно Шерон Стоун поділилася рідкісним знімком з трьома синами — 8-річним Роеном, 13-річним Лердом та 12-річним Квінном.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин