"Не прийняла цього": зірка серіалу "Секс і місто" Синтія Ніксон розповіла про сина-трансгендера

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Не прийняла цього": зірка серіалу "Секс і місто" Синтія Ніксон розповіла про сина-трансгендера

Фото: Getty Images

Акторка разом із сином відвідувала психотерапевта.

Зірка серіалу "Секс і місто" Синтія Ніксон відверто розповіла про сина-трансгендера.

Так, акторка поділилася, що її син Сем, який народився дівчинкою, ошелешив новиною про трансгендерність у 18 років.

"Зараз йому 23 роки. Спочатку я не прийняла цього. Адже у дитинстві він любив одягатися як принцеса. У період статевого дозрівання він одягався як хіпі, а потім – як французька жінка. Він носив все обтисле і фарбував губи червоною помадою. Мені було незрозуміло, звідки це взялося", – відверто розповіла Синтія в інтерв’ю Карену Шаіняну.

Фото: instagram.com/cynthiaenixon

На той момент син акторки відвідував психотерапевта. Тож, аби зрозуміти свою дитину, Ніксон теж звернулася до спеціаліста.

"Вона сказала те, що мені дуже допомогло: "Під час дорослішання ми всі шукаємо свій стиль і приміряємо різні образи. Нам з вами це цікаво робити. Але для трансгендерної людини це не побічна лінія сюжету, а основна. І він буде приміряти ці різні види жіночності, до останнього намагаючись довести самому собі, що він не транс". Я відповіла: "Але хіба це не означає, що він не є трансгендером?". І вона сказала: "Ні, саме таким чином він шукає шлях до себе, програє різні версії, намагається переробити себе, перш ніж кинути всі спроби і визнати правду", – додала зірка.

Фото: instagram.com/cynthiaenixon

Також акторка додала, що після того, як донька стала чоловіком, її дитина набагато щасливіша. Крім того, Синтія зрозуміла, що не їй вирішувати, правильно це чи ні.

Нагадаємо, вперше Синтія Ніксон повідомила про сина-трансгендера 2018 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація