Не став Вайнштейном: американська прокуратура відмовилася звинувачувати Менсона в домаганнях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У 2017 році Менсона у зґвалтуванні звинуватила американська актриса Аврора Перріно.

Прокуратура Лос-Анджелеса відмовилася порушувати справи за звинуваченням у домаганнях проти музиканта Меріліна Менсона і голлівудського продюсера і письменника Мюррея Міллера.

Про це пише The Hollywood Reporter.

Як випливає із заяви суду, справу Менсона було відхилено через явні невідповідності у свідченнях сторін і відсутність доказів. З тієї ж причини прокуратура відмовилася розглядати справу Міллера. Також було закрито справу дизайнера ASAP Bari. Тим не менш, триває розслідування щодо продюсера Гарві Вайнштейна і актора Стівена Сігала.

У лютому шок-рокера звинуватила в домаганнях і непристойній поведінці американська актриса Шарлін Ї, яка зіграла доктора Чи Пак в серіалі «Доктор Хаус». Вона заявила, що Менсон відвідав знімальний майданчик і домагався до кожної жінки зі знімальної групи. Заява в поліцію надійшла від іншої жінки, яка звинуватила музиканта в домаганнях, що нібито скоєних ним в 2011 році.

У 2017 році Міллера у зґвалтуванні звинуватила американська актриса Аврора Перріно. Того ж року звинуватили в домаганнях і дизайнера ASAP Bari.

ВідеоСкандального Мерліна Менсона помітили в аеропорту "Бориспіль" без охорони, але в чорній масці

Звинувачення на адресу Менсона, Міллера та багатьох інших учасників кіноіндустрії були висунуті в листопаді 2017 року в рамках флешмоба #MeToo. На тлі скандалу навколо яких звинувачують у зґвалтуваннях продюсера Гарві Вайнштейна і актора Кевіна Спейсі цей хештег став вірусним. Користувачі розповідали, як стали жертвами сексуальних домагань. Через великий потік заяв прокуратура Лос-Анджелеса створила спеціальний відділ з розслідування домагань в Голлівуді.

ВідеоГарві Вайнштейн назвав сміховинними звинувачення у третьому зґвалтуванні

Слухання щодо третього зґвалтування напередодні відбулися у Нью-Йорку. На засідання сумнозвісний багатій прибув із власним адвокатом, а із зали суду вийшов під заставу.

Гарві Вайнштейн назвав сміховинними звинувачення у третьому зґвалтуванні

 

Вибір редакції