Не Стріп єдиною: володарка "Золотого глобуса" Девіс висловила своє ставлення до Трампа на премії

Актриса виголосила промову на церемонії.

У Лос-Анджелесі відбулася щорічна церемонія "Золотий глобус", котра по важливості перебуває на другому місці після культового "Оскара".

Так, премія відзначилася тріумфом мюзикла "Ла-ла Ленд", поцілунком двох популярних акторів та емоційною промовою-критикою Трампа від Меріл Стріп.

До слова, у відповідь на її твердження новообраний президент США у своєму блозі назвав відому акторку "переоціненою" та "підлабузником Гілларі Клінтон".

Але не лише Меріл згадала у своєму виступі Трампа. Її колега по "цеху" Віола Девіс, яка одержала статуетку "Золотий глобус" як найкраща акторка другого плана, висловила своє ставлення до політика.

Золотий глобус_5
Reuters
Віола Девіс

У відповідь на запитання журналіста про "Американську мрію" в "Америці Трампа" і про піклування держави про найбільш незахищене населення зірка чітко пояснила свою позицію.

"Я б прибрала ім'я Трампа із цього рівняння, тому що це – більше за нього. Вірю, що наш обов'язок: підтримувати значення того, що таке бути американцем і про що Америка. А також – істинний сенс того, що значить слідувати Американській мрії. Немає жодного способу мати у керівництві того, хто не розділяє наших переконань", - підкреслила зірка.

Нагадаємо, селебрітіс вражали вишуканими вбраннями на церемонії "Золотий глобус 2017".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: