Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не так просто: "тижнева" екс-дружина Ніколаса Кейджа вимагає від нього компенсацію

Еріка Койке заявляє, що розлучення з актором вдарило по її репутації.

Голлівудський актор Ніколас Кейдж, який через чотири дні шлюбу поквапився розлучитися з 23-річною Ерікою Койке, схоже, знову піде під вінець ще не скоро.

Екс-дружина зірки заявила, що погодиться офіційно з ним розлучитися лише тоді, коли він виплатить їй відступні. Про яку суму йдеться, не розголошується.

За словами Койке, яка працювала візажисткою, через вчинок Кейджа її репутація постраждала. Окрім того, дівчина бідкається, що пожертвувала своєю кар'єрою, поки була з актором, пише TMZ.

Також Еріка вимагає, аби актор оплатив її судові витрати.

Своєю чергою Ніколас Кейдж заявляє, що в день шлюбу був дуже п'яним і не тямив, що робить.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от AmalaNg (@amalang101)

Він раз у раз повторював, що екс-бойфренд Еріки - наркодилер, а сама вона "хоче забрати в нього, Кейджа, всі гроші". За словами інсайдерів, Койке мала збентежений вигляд і намагалася заспокоїти коханого.

"Милий, я не прошу тебе одружитися зі мною", - передав слова Койке інсайдер та заявив, що, оскільки вони влаштували цілу сцену, їх відвели в окремий кабінет.

Нагадаємо, до Еріки Кейдж був одружений тричі. Перший шлюб з акторкою Патрісією Аркетт тривав шість років, вдруге Кейдж одружився з Лізою Марією Преслі, дочкою Елвіса Преслі, з якою розлучився через три місяці після весілля. Також у Кейджа є син від цивільного шлюбу з акторкою Крістіною Фалтон. З третьою екс-дружиною, офіціанткою Еліс Кім, з якою розлучився три роки тому Кейдж виховує 14-річного сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції