Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не відчуваю опори під ногами": онкохвора Шеннен Догерті звернулася до фанів

Артистка пообіцяла знайти сили, щоб протистояти хворобі.

Американська акторка Шеннен Догерті, у якої на початку лютого знову діагностували рак, звернулася до шанувальників.

Зірка серіалу "Всі жінки - відьми" подякувала фанатам за підтримку і зізналася, що їхня увага та любов наразі дуже важливі для неї. Окрім того знаменитість поділилася, як почувається.

"Я хочу подякувати всім вам за вашу любов, молитви і підтримку. Зараз дивний час, і я не відчуваю ґрунт під ногами. Сказати, що у мене стрес, - це не сказати нічого. Сказати, що я борюся, - це м'яко сказано. Але ... Я вірю, що знайду свою точку опори. Я шукатиму сили, які мені потрібні, глибоко всередині себе, щоб протистояти всьому цьому. Я молюся про те, щоб зробити все це гідно і граціозно. Мені так багато треба сказати. Так багато всього, чим можна поділитися. І я це зроблю. Будь ласка, знайте, як сильно ви все допомагаєте мені піднятися", - написала Догерті у своєму Instagram.

Разом з тим Шеннен розмістила світлину, де парком їде на коні.

Шеннен Догерті
instagram.com/theshando

Нагадаємо, що 2015 року у Шеннен Догерті діагностували рак молочної залози. Протягом двох років зірка відчайдушно боролася з хворобою. Врешті, пройшовши курс хіміотерапії, у акторки сталася ремісія. Знаменитість навіть повернулася до роботи і знялася у перезапуску культового серіалу 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210". Та рік тому у Догерті знову діагностували рак, про що вона тривалий час мовчала. Врешті, розповісти про рецидив артистка наважилася під час ранкового шоу декілька тижнів тому. За словами Шеннен вона не хотіла говорити про повернення хвороби раніше, аби люди її не жаліли і не ставилися як до хворої людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції