Не знаю, що вона хотіла цим сказати: Наталі Портман присоромила Джессіку Сімпсон через фото в бікіні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки посварилися у Мережі.

Американська популярна акторка Наталі Порман, яка нещодавно прочитала нецензурний реп у шоу Saturday Night Live, днями  дала інтерв'ю, в якому засудила 38-річну співачку Джесіку Сімпсон.

Про це повідомляє видання TMZ.

37-річна акторка, обговорюючи новий фільм "Голос люкс", в якому вона зіграла роль дівчинки, яка хоче стати поп-зіркою, згадала, як багато років тому побачила обкладинку журналу з юною Джессікою Сімпсон у бікіні, яка стрімко набирала популярність.

Джессіка Сімпсон
instagram.com/jessicasimpson

"У підлітковому віці мені в руки потрапила обкладинка з Джессікою Сімпсон в бікіні і написом "Я незаймана". Не знаю, що мені хотіла сказати ця жінка, яка прикидалася дівчинкою", - засудила колегу акторка.

Джессіка, своєю чергою, побачивши  інтерв'ю з Наталі, образилася та відповіла їй в Instagram.

"Я була розчарована, що ти так негативно відреагувала на мою обкладинку в бікіні 1999 року, коли я дійсно була незайманою. Ми обидві публічні персони і знаємо, що не завжди можемо контролювати власний імідж. Індустрія, в якій ми працюємо, сама все розставляє по місцях, визначаючи наше місце. Проте, мене вчили бути собою і поважати різні способи самовираження жінок. Я вірила тоді і продовжую вірити, що мати сексуальний вигляд в бікіні і пишатися своїм тілом не означає займатися сексом. Я завжди подавала жінкам приклад того, що вони можуть мати такий вигляд, як їм хочеться. Я дотримуюся цього правила завжди і не соромлю інших жінок за їхній вибір", - написала співачка.

Однак Порман вирішила не продовжувати конфлікт та поспішила залагодити ситуацію, давши коментар журналісту ET.

Наталі Портман_2
Reuters

"Не хотіла нікого соромити. Я говорила про повідомлення засобів масової інформації молодим жінкам. Прошу вибачити мене за біль, який мої слова заподіяли. Я не хотіла цього ... Я зробила помилку, назвавши ім'я. Можна було висловити думку, не переходячи на особистості", - перепросила Портман.

Нагадаємо, нещодавно світська левиця Періс Гілтон різко висловилася на адресу екс-подружки Ліндсі Лохан, назвавши її патологічною брехухою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції