Не знімають в секс-сценах: відомий актор нарікнув на дискримінацію гладких акторів у Голлівуді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джеймс Корден обурений, що режисери пропонують йому винятково комедійні ролі.

Відомий британський актор Джеймс Корден, який відомий своїми комічними ролями, днями став гостем подкаст-шоу Девіда Теннанта The Late Late Show with James Corden.

Під час розмови з актором ведучий підняв актуальну тему дискримінації в Голлівуді.

Корден заявив, що його обурює те, що режисери пропонують йому винятково комедійні ролі. За його словами, багато акторів з надлишковою вагою страждають через те, що їм зазвичай не дають грати героїв-коханців.

Джеймс Корден
Associated Press

"Якби інопланетянин раптом прилетів на планету Земля і почав дивитися наші фільми і серіали, то він зробив би висновок, що гладка людина ніколи не зможе знайти своє кохання і зайнятися сексом. Режисери не знаходять акторів з нестандартною фігурою привабливими і не знімають їх в секс-сценах. Таким як я завжди дістається роль кумедних і безглуздих друзів красенів і альфа-самців", - заявив Джеймс.

Корден також сказав, що такий умовивід зробив під час  знімання в фільмі "Любителі історії". За його словами, тоді його колегам за картиною, які були звичайної статури, діставалося більше сцен, ніж йому.

"Кожен день мої колеги приходили на майданчик з великим сценарієм під пахвою. Мені ж відправили всього дві сторінки, щоб я зіграв невелику епізодичну роль на самому початку фільму", - згадав Корден.

Джеймс Корден з дружиною

Зауважимо, сам Джеймс Корден проблем у особистому житті не має. Актор від 2012 року одружений з Джулією Кері, з якою виховує трьох дітей: сина і двох дочок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції