"НЕАНГЕЛ" Слава завуальовано потролила коментар чоловіка про розлучення

"НЕАНГЕЛ" Слава завуальовано потролила коментар чоловіка про розлучення

Співачка опублікувала кілька мемів у своєму мікроблогу.

Учасниця відомого українського гурту "НЕАНГЕЛИ" Слава Камінська, чоловік якої днями вирішив порушити мовчанку і прокоментувати чутки щодо їхнього розлучення, досить завуальовано відреагувала на його коментар.

Днями у своєму зверненні до шанувальників Едгар зазначив, що він вдруге подав позов на розлучення (перший був 2017 року - прим. ред.) і останні два роки були часом для аналізу першого рішення і висновків. Також пластичний хірург дав зрозуміти, що він втомився жити в невагомості, проте конкретну причину розлучення не зазначив.

Так, Слава, яка досі нічого не коментувала, після заяви чоловіка вирішила завуальовано відреагувати на неї. У своїй Instagtam-Stories співачка опублікувала два меми. 

На першій опублікованій світлині зображений колишній президент Російської Федерації Борис Єльцин в епізоді, коли він заявив, що втомився і йде з посту. Користувачі через не досить виразну вимову почали називати його мухожуком.

Слава Камінська
instagram.com/babaslavka

Що саме цим мемом хотіла сказати Слава, залишається тільки здогадуватись, проте, завдяки другому малюнку і цитаті, яка там зазначена, юзери припустили, що таким чином Слава обурена егоїстичністю чоловіка.

Слава Камінська
instagram.com/babaslavka

Нагадаємо, судове засідання у справі про розлучення Слави та Едгара Камінских, яке було заплановане на 12 червня, перенесли.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів