Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"НЕАНГЕЛИ" розповіли про плагіат конкурсної пісні, поправки в номері і критику журі

Слава і Вікторія поспілкувалися з ТСН.uа і повідали про підготовку до фіналу.

Вже цієї неділі, 21 лютого, стане відомо ім'я артиста, який представить Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення 2016" у Стокгольмі.

За кілька днів до відповідального дня сайт ТСН.uа поспілкувався з фіналістами і одними з головних претендентів на перемогу, дуетом "НЕАНГЕЛИ".

Учасниці групи Слава і Вікторія розповіли нам, як триває підготовка до фіналу, чи дослухалися артистки до порад журі і що вони думають про звинувачення в плагіаті конкурсної пісні.

- Славо, Вікторіє вітаємо вас з виходом у фінал нацвідбору "Євробачення". Розкажіть про підготовку до нацотбору. Скільки часу готувалися?

- Весь вільний час проводимо в підготовці до фіналу – працюємо над новими образами, шліфуємо номер, співаємо, танцюємо...

- На нацвідборі ви виступили в розкішних костюмах. Розкажіть, як створювався образ?

- З самого початку ми прийняли рішення не купувати костюми світових брендів, а створити щось унікальне, гармонійне для нас разом з талановитими українськими дизайнерами – Едною Шиндинде та Іриною Красильниковою. До речі, нові образи, які глядач зможе побачити вже у неділю у фіналі, створені також цими чудовими майстрами своєї справи.

НЕАНГЕЛЫ нацотбор Евровидение_3
прес-служба гурту "НЕАНГЕЛИ"
"НЕАНГЕЛИ" змінили свої образи

- Чи залишилися ви задоволені своїм виступом у другому півфіналі? Що, можливо, вам не сподобалося?

- Загалом – так, ми задоволені своїм результатом. Ми трохи хвилювалися перед виходом на сцену і, можливо, саме це хвилювання відчули і члени журі.

- Як ваш виступ прокоментував ваш продюсер Юрій Нікітін? Які поправки, можливо, вніс?

- Єдине, про що просить нас Юра, – бути розслабленими і отримувати задоволення від того, що відбувається. Бути собою. Він вірить в нас і вважає нас унікальними, особливими, власне, як і Олександр Бард — автор пісні HIGHER.

- Після виступу у другому півфіналі у журі виникли двоякі відчуття. Вони сказали, що ваш номер ідеально підготовлений до "Євробачення", навіть занадто. А Костянтину Меладзе "не вистачило якоїсь "вишеньки на торті", Руслана порадила вам привнести щось українське в виступ. Чи прислухалися ви до порад журі? Що вирішили поміняти?

- Звичайно. Поради журі загалом були конструктивними і зрозумілими для нас. Компетентність його членів не викликає ні в кого сумніву. У нас є глибока переконаність у тому, що журі хоче вибрати найбільш виграшну пісню, яка зможе гідно представити Україну на головному пісенному конкурсі Європи. Ми – не новачки сцени і розуміємо, що з нас і запитують подвійно. Ми змінили колірну гаму номера і ввели нові елементи, щоб зробити його більш переконливим.

НЕАНГЕЛЫ нацотбор Евровидение_1
прес-служба гурту "НЕАНГЕЛИ"
"НЕАНГЕЛИ" змінили колірну гаму номера

- Що про ваш виступ сказав автор пісні Олександр Бард? Хто з відомих людей висловив вам свою підтримку?

- Нам дуже потрібна і підтримка наших друзів – музикантів та продюсерів з усієї Європи. Ми вдячні Томасу Андерсу, Олександру Барду, Крістіану Геллеру, Ірині Білик, Ользі Горбачовій, Даші Астаф'євій та багатьом іншим, хто підтримує нас і бажає нам перемоги. Але, перш за все, нам важлива підтримка глядачів, тому що наша творчість в цілому та участь у національному відборі в тому числі адресована їм. Те, що ми у фіналі, – наша спільна з вами заслуга і ми хочемо ще раз висловити вам, дорогі слухачі, слова подяки!

- Днями розгорівся скандал навколо вашої пісні, ніби HIGHER дуже нагадує частину композиції Бейонсе Runnin'. Чи бачите ви схожість?

- Наша пісня відповідає тенденціям сьогоднішнього дня. У світі в моді аналогічний звук і зрозуміло, чому Олександр Бард зробив саме такий трек. У HIGHER немає повторюваної мелодії тексту або інших виконавців, тільки тренд. Кожен популярний артист робить свою музику з врахуванням контексту часу. Тим більше, що за 3 хвилини, які триває номер на "Євробаченні", глядач повинен "зріднитися" із треком, полюбити його, щоб віддати за нього свій "голос". Погодьтеся, складно ось так ось одразу полюбити щось чужорідне, незвичне твоєму "вуху" з усіх точок зору.

- Як ви оцінюєте свої шанси у фіналі нацвідбору "Євробачення"?

- Ми, як і на самому початку, налаштовані оптимістично. Ми робимо все, що від нас залежить, – намагаємося максимально емоційно і професійно передати меседж, закладений в композиції. Показати глядачеві, що "світло в кінці тунелю є" і потрібно з оптимізмом дивитися в завтрашній день. Щоб наблизити наше з вами світле майбутнє, ми повинні зростати, ми повинні бути вище!

Залиште свій коментар

Вибір редакції