Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неля худне: Шовкопляс розсекретила свою вагу і показала, чим харчується під час дієти

Зірка показала увесь свій раціон протягом дня.

Проект із назвою "Неля худне" триває у "Сніданку з 1+1". Ведуча Неля Шовкопляс працює над собою та своїм тілом і показує це на всю країну.

Вона здійснила свою найбільшу мрію – стала телеведучою. Своїм прикладом надихнула мільйони. Та на цьому Неля Шовкопляс не зупиняється. Тепер у неї нова мета – бути здоровою та стрункою.

На очах у глядачів Неля пройде усі випробування на шляху до нового тіла. Завдяки порадам дієтолога та дієті із 90 кілограмів Неля вже скинула 9.

Пішов четвертий тиждень, у Нелі він вихідний.

"Мій ранок вже традиційно починається з води з лимоном і сьогодні я не на ефірі, я вдома і тому маю можливість провести час з дітьми, а по-друге, показати вам все ж таки, чим я харчуюся вдома", - сказала Неля.

ВідеоНеля худне: ведуча "Сніданку" показала свій раціон

Неля худне! Проект із такою назвою триває у "Сніданку". Ведуча Неля Шовкопляс працює над собою та своїм тілом і показує це на всю країну. Сьогодні вона впустить всіх на свою кухню - на прохання глядачів, які пишуть їй в Інстаграм, покаже увесь свій раціон протягом дня! А потім – довгоочікуване зважування та консультація з дієтологом у нашій студії.

Неля худне: ведуча "Сніданку" показала свій раціон

Перше приймання їжі – сніданок. Сьогодні ведуча ранкового шоу проводить його в оточенні дітей.

"Ми з дітьми снідаємо зазвичай трішки по-різному. Приміром, Тімоха полюбляє сир, а Матвію я приготувала смажену яєчню. Але я за своїми правилами маю їсти варені яйця на сніданок і салат. Власне, так і снідаємо", - поділилася Шовкопляс.

Сніданок Нелі – це овочі та білки. Окрім варених яєць, можна обрати нежирний сир або варену рибу. Але порція не повинна перевищувати 250-300 грамів.

Далі за графіком Нелі – прогулянка з дітьми. А це – загроза не зовсім корисного для неї перекусу.

Неля Шовкопляс з синами

Наступний у раціоні – обід. Неля готує суп.

"Поки в дітей обідній сон, у мене є час приготувати обід. І на обід я собі зварила суп. Овочевий з грибами. Це те, що дозволено не лише дорослим, а навіть і діткам. Тому це дуже мені на руку, тому що готується достатньо швидко. Калорій мало, а насправді дуже-дуже смачно і поживно", - наголосила ведуча.

Окрім супу, на обід Нелі можна з’їсти м'ясо птиці або рибу, а також овочі. Це приймання їжі не повинно перевищувати 450 грамів.

Тим часом вихідний Нелі з дітьми триває і на часі – другий дозволений дієтологом перекус. Не більше 40 грамів горіхів.

Вихідний ведучої добігає кінця. Час вечеряти.

Вечеря Нелі складається з овочей та білків. Наприклад, риба, курятина, гриби або сир. Обсяг порції – не більше 300 грамів. Усе, що з’їла протягом дня, Неля, за порадою дієтолога, записує у спеціальний щоденник.

Нагадаємо, минулого тижня майстер йоги показав Шовкопляс дієві вправи для зменшення ваги.

Вибір редакції