Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неля Шовкопляс оприлюднила приголомшливі результати тримісячної дієти

Ведучій вдалося схуднути більше ніж на 10 кілограм.

Проект "Неля худне" тривав в ефірі "Сніданку з 1+1" майже три місяці. За цей час ведуча програми Неля Шовкопляс пройшла чимало випробувань.

Нелі довелося взятися за себе через ризик розвитку цукрового діабету.

Щоб уберегти здоров’я, Шовкопляс потрібно було скинути вагу. І вона пішла на відчайдушний крок. Почала змінювати себе на очах у всієї країни.

Неля в усьому дотримувалася порад дієтолога Наталії Самойленко. Робила спеціальні дихальні вправи для спалювання підшкірного жиру. Проходила сеанси масажу, уроки танців та консультації психолога.

Щоправда, іноді зривалася. Натомість, вдавалася до розвантажувальних днів. Вона раділа, коли втрачала кілограми і щиро розчаровувалася, коли стрілка на вагах підступно зупинялася.

Але це не зупинило саму Нелю. Вона продовжувала працювати над собою.

Врешті, Нелі вдалося досягти поставленої мети. Ведуча майже за три місяці змогла схуднути більше ніж на 10 кілограм. Стартувала Шовкопляс з позначкою на вагах у 90 кг, зараз же вони показують 76,9 кг. Об’єми фігури Нелі також змінилися. Так, заміри показали, що об’єм талії, який до схуднення був 119 см, став 81, стегон був 113, став – 97 см.

Результати дієти Нелі Шовкопляс

"Отже, я задоволена результатом. Проект "Неля худне" завершується, але моя робота над собою триватиме, я буду і надалі дотримуватися порад Наталі", - поділилася Шовкопляс.

Нагадаємо, що ведуча "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс прийшла на кастинг проекту "Модель XL". Підтримували зірку каналу "1+1" двоє її синів та чоловік.

ВідеоЩо змусило Нелю Шовкопляс замислитися про свою вагу

Змінити себе на очах у глядачів – таку сміливу мету поставила ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс. Проект під назвою "Неля худне" вже триває 3 місяці. Що змусило успішну ведучу замислитися про свою вагу – дізнайтесь у відео.

Що змусило Нелю Шовкопляс замислитися про свою вагу

Залиште свій коментар

Вибір редакції