Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неля Шовкопляс почала худнути через ризик цукрового діабету

Зірка каналу "1+1" розповіла про проблеми зі здоров’ям.

Ведуча ранкового шоу "Сніданок з 1+1" Неля Шовкопляс, яка прийшла на кастинг проекту "Модель XL", почала худнути.

Дотримуватися дієти ведучу змусили проблеми зі здоров’ям.

У студентські роки Неля вела активне життя, її перша робота торговельним представником далася взнаки. Неля танула на очах.

"Я просто почала з другого курсу працювати і майже вся моя робота полягала в тому, що я постійно ходила містом. Я думаю, що саме за рахунок цього я, власне, і була у такій гарній формі. І не худа і не товста. Я була дівчина кров з молоком", - пригадала Шовкопляс.

Неля Шовкопляс_1
Неля Шовкопляс

Та й у вільний час зірка не сиділа на місці. Захоплювалася пішохідним туризмом.

Та згодом Неля вийшла заміж, народила двійнят. Тепер все її життя крутилося навколо хатньої роботи та дітей. Через рік такого марафону, здавалося, у неї більше немає сил.

"Ресурси, вони ж не нескінченні. І чоловік потребує уваги, і діти забирають дуже багато часу. І в усьому цьому найголовніше, що ти губиш себе, ставиш себе на останнє місце", - зізналася Шовкопляс.

ВідеоНеля Шовкопляс: я хочу, щоб у моїх дітей була нормальна, здорова, активна мама

Багато людей намагаються до літа трохи схуднути, щоб не тільки позасмагати на пляжі, а ще й похизуватись стрункістю. Але насправді літо - чудова пора, щоб працювати над собою. Неля Шовкопляс вирішила кинути собі виклик!

Неля Шовкопляс: я хочу, щоб у моїх дітей була нормальна, здорова, активна мама

Хронічна втома, стреси та відсутність реалізації. Неля почала швидко набирати вагу.

"Будь-яку свою проблему психологічну я заїдала", - поділилася ведуча.

Замість звичних 65 кілограмів, ваги показували 90.

Неля Шовкопляс_2
Неля Шовкопляс

Проте Неля не опускала рук, закінчила школу "1+1 Media" і згодом стала ведучою шоу, про яке давно мріяла – "Сніданок з 1+1". Шовкопляс полюбила себе такою, якою є.

"Я зрозуміла принаймні, що мене готові сприймати такою, яка я є. Найголовнішою своєю рисою вважаю відкритість, щирість. Мені здається, що це більше впливає на людей, або є більш показовим для людей, аніж моя вага", - прокоментувала зірка.

Неля Шовкопляс_4
Неля Шовкопляс

Вона досягла поставленої мети, полюбила нову себе та знову відчула життя на смак. Та коли врешті отримала все, що хотіла, нагадало про себе здоров’я. Медичне обстеження показало ризик цукрового діабету.

"Я думала, що у мене все добре з організмом. Насправді виявляється, що якщо я нічого не почну зараз змінювати, то у мене може бути цукровий діабет", - розповіла Неля.

Щоб зміцнити здоров’я, Неля піде на кардинальний крок – спробує скинути вагу та повернутися у форму, яку мала у студентські роки.

"Я, звичайно, себе люблю, але я хочу бути здоровою і жити довго. Я хочу, щоб у моїх дітей була нормальна, здорова, активна мама", - поділилася Шовкопляс.

Нагадаємо, раніше фігуриста Неля Шовкопляс у яскраво-червоній сукні знялася для іменитого видання. 

Вибір редакції