Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неля Шовкопляс розповіла, як познайомилася з чоловіком

Пару звело спільне хобі.

Ведуча ранкового шоу "Сніданок з 1+1" Неля Шовкопляс, яка розповіла про проблеми зі здоров’ям, пригадала знайомство з чоловіком Владиславом.

Завжди активна та відкрита Неля зізналася, що ніколи не відчувала нестачі уваги з боку чоловіків.

"Я ніколи не страждала від відсутності уваги. Я знаю, що я подобалася хлопцям. Можливо тому у мене не було якогось такого комплексу на рахунок своєї зовнішності", - сказала Шовкопляс.

У вільний від роботи у студентські роки час ведуча не сиділа на місці. Неля захоплювалася пішохідним туризмом. І це хобі, зрештою, звело її з майбутнім чоловіком.

"Ми зустрілися у спільному сплаві на байдарках", - пригадала зірка.

Неля Шовкопляс з чоловіком_2
Неля Шовкопляс з чоловіком

Завжди весела та компанійська Неля не одразу звернула увагу на спокійного та стриманого Владислава, а от хлопець вподобав її з першої миті.

"Він мені потім говорив, що він коли мене побачив, то одразу зрозумів, що ось перед ним мати його дітей", - поділилася ведуча.

ВідеоНеля Шовкопляс: я хочу, щоб у моїх дітей була нормальна, здорова, активна мама

Багато людей намагаються до літа трохи схуднути, щоб не тільки позасмагати на пляжі, а ще й похизуватись стрункістю. Але насправді літо - чудова пора, щоб працювати над собою. Неля Шовкопляс вирішила кинути собі виклик!

Неля Шовкопляс: я хочу, щоб у моїх дітей була нормальна, здорова, активна мама

Кохання стрімко взяло гору і вже за рік пара одружилася.

"Ми розписувалися вже тоді, коли я була вагітна. Я була в червоній сукні, отакий величезний живіт у мене був. Ми просто поїхали розписалися і з нами навіть батьків не було. Але чесно скажу, як і будь-яка дівчинка я мріяла про весілля", - зізналася Неля.

Незабаром після заміжжя у Нелі та Владислава народилася двійня – Тимофій та Матвій.

Нагадаємо, раніше ведуча "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс показала своїх синів.

Вибір редакції