Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ненафарбована Світлана Тарабарова з чоловіком у негоду прогулялася Барселоною

Співачка вирушила на відпочинок до Європи.

Популярна співачка Світлана Тарабарова, яка нещодавно ділилася ніжними знімками з синочком, вирушила на відпочинок до Іспанії.

На відміну від більшості українских селебрітіз, які проводять час у теплих краях, Світлана разом з чоловіком Олексієм вирішила ознайомитись з мистецтвом легендарного архітектора Гауді.

Так, зірка на своїй сторінці в Instagram поділилася кількома знімками, зробленими у Барселоні, на яких позує на тлі храму Святого Сімейства.

Світлана Тарабарова з чоловіком
instagram.com/tarabarova

У дописі до знімків співачка зазначила, що навіть попри негоду вони отримали задоволення від творіння митця.

"Штормове попередження. Туристи Світлана та Олексій передають вам вітання із "сонячної Барселони". Дощ не припиняється із вчорашнього вечора, сильний вітер, навкруги все літає - це справжній шторм. Та навіть це не завадило нам кайфонути і побачити творіння Гауді та його учнів, про яке я мріяла. Так, побачити на власні очі Sagrada Familia було моєю мрією, саме тому ми тут. Мрії мають здійснюватися, коли, якщо не зараз?", - зазначила Тарабарова.

Світлана Тарабарова з чоловіком
instagram.com/tarabarova

Шанувальники співачки оцінили її знімки з подорожі.

"Красиві і щасливі! Гарного відпочинку вам!", "Які ви прекрасні", "Класно! Емоції неймовірні! Гарної вам подорожі і позитивного відпрчинку!", - писали у коментарях підписники співачки.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Світлана Тарабарова вперше показала свого синочка Іванка, знявши його у своєму кліпі на пісню "Падає сніг".

Залиште свій коментар

Вибір редакції