Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ненавидить Кім Кардашян та кличе себе психопаткою: Дженніфер Лоуренс пройшла детектор брехні

Зірці довелося чесно відповісти на каверзні запитання.

Голлівудська акторка Дженніфер Лоуренс, яка зіграла в новій стрічці "Червоний горобець" російську шпигунку, у картині мусила обдурити детектор брехні.

Проте чи вдасться повторити цей трюк акторці у житті, вирішив перевірити журнал Vanity Fair. Лоуренс запропонували пройти тест на детекторі та відповісти на каверзні запитання.

Видання виклало відео на YouTube, де Дженніфер сидить, обмотана дротами і помітно нервує.

Як з’ясувалося з відповідей знаменитості, вона ненавидить Кім Кардашян найбільше з інших серед членів її знаменитої родини, їй розбивали серце, вона б зустрічалася з чоловіком, нижчим за себе та ніколи не користувалася сайтами знайомств.

Справжнім випробовуванням для Лоуренс стало запитання, чи штовхнула вона під потяг одну людину, якби таким чином вона врятувала б 20.

"Так. Щоразу, коли я перебуваю в метро, мені хочеться зіштовхнути кого-небудь з тих, хто стоїть поруч, на шляху. Звичайно ж, я не роблю цього, але думка така у мене виразно присутня. Ось і все: нарешті ми офіційно підтвердили, що я психопатка", - додала артистка.

Нагадємо, що днями Лоуренс зізналася у почуттях до екс-бойфренда, старшого за неї на 22 роки. Акторка зробила гучне зізнання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції