Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Необґрунтований тиск: організатори "Оскара" заборонили акторам з'являтися на інших церемоніях

Гільдія акторів США звинуватила Кіноакадемію в обмеженні прав.

Щорічно підготовка до церемонії "Оскара" не може минути без якогось скандалу. Не встигла вщухнути історія Кевіна Гарта, який відмовився від проведення цьогорічної церемонії, як Гільдія акторів США почала звинувачувати Кіноакадемію.

 Як повідомляє видання  The Washington Post, Гільдія акторів США, яка вручає одну з найпрестижніших американських кінопремій - SAG Awards, публічно звинуватила Кіноакадемію в тому, що вона чинить необґрунтований тиск на акторів, з забороною участі в інших церемоніях нагород.

"Ми отримали кілька скарг і на собі відчули тактику цього "витонченого" тиску і спробу контролювати появу зірок на врученні тих чи інших премій", - йдеться в заяві Гільдії акторів.

У заяві також йдеться, що Кіноакадемія зчинила "надзвичайний і необґрунтований тиск на таланти, щоб вони не з'являлися на інших церемоніях вручення нагород", включаючи премію SAG, яка відбудеться перед церемонією вручення "Оскара", а саме 28 січня.

Представники Гільдії акторів обурені тим, що члени їхньої власної гільдії не можуть відвідати вечір, що влаштовується на їхню честь. Виявилося, що багатьом акторам був висунутий ультиматум: вони повинні вибрати тільки один захід, на якому збираються бути присутніми.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що через відмову Кевіна Гарта вести церемоніяю "Оскару" організатори вирішили, що церемонія вперше за 30 років відбудеться без ведучого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції