Неочікувано: Періс Гілтон розірвала заручини з нареченим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пара розійшлася після майже двох років стосунків.

Світська левиця та спадкоємиця готелів Hilton Періс Гілтон, яка нещодавно повідомляла, що вимушена була відкласти весілля з Крісом Зілкою на 2019 рік, наразі розірвала заручини з ним.

Так, у західних ЗМІ повідомляється, що 37-річна знаменитість і її 33-річний наречений Кріс Зілка розійшлися після майже двох років стосунків.

Інсайдер з близького оточення пари заявляв, що стосунки зірок "віджили своє".

"Періс і Кріс розійшлися і скасували заручини на початку цього місяця. Вони вирішили, що так буде краще. Вона зараз хоче сфокусуватися на своєму бренді, а Кріс займеться роботою в галереї", - передає слова інсайдера видання JustJared.

Однак розставання з нареченим вирішила прокоментувати і сама Гілтон на своїй сторінці в Instagram.

"Моя улюблена цитата Мерилін. Я вірю, що все відбувається з деякої причини. Люди змінюються - так ви можете навчитися відпускати. Справи йдуть неправильно - так ви цінуєте їх, коли все як слід. Ви вірите брехні - так ви, нарешті, вчитеся не довіряти нікому, крім себе. І іноді хороші речі розвалюються - так найкращі речі поєднуються разом", - написала зірка, виклавши свою фотографію в образі Монро.

Нагадаємо, Кріс освідчився Періс в січні 2018 року під час відпочинку в Аспені. Все було як в кращих романтичних фільмах: обручка з величезним діамантом в 20 карат, на яке Зілка витратив  2 мільйони доларів і багато зворушливих фотографій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції