Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Непосидюча Кейт Міддлтон вп'яте за тиждень здійснила публічний вихід

Герцогиня Кембриджська навідалась до дитячого садочка у Лондоні.

Дружина принца Вільяма Кейт, яка тільки вчора відвідала дитячу лікарню у Лондоні, знову, вже вп'яте за останній тиждень, здійснила публічний вихід.

Цього разу герцогиня Кембриджська навідалась до дитячого навчального закладу Stockwell Gardens у Лондоні. Свій візит Міддлтон здійснила у рамках реалізації нового проєкту #5BigQuestions, який вивчатиме проблеми дітей в країні. До речі, днями саме з цією програмою Кейт перебувала у 24-годинному турне Великою Британією.

Кейт Міддлтон
Associated Press

Для свого чергового виходу, дружина принца традиційно обрала елегантне та стильне вбрання. В дитячій установі вона з'явилася в ажурному джемпері, чорних джинсах-скіні, замшевих ботильйонах на невеликих стіких підборах та синьому пальті.

Кейт Міддлтон
Associated Press

Цікаво, що під час свого візиту герцогиня разом із працівниками дитячого садочка подала сніданок маленьким вихованцям закладу.

Кейт Міддлтон
Associated Press

Кейт також зауважила, що правильне і збалансоване харчування відіграє важливу роль у розвитку дитини.

"Мені подобається відвідувати такі місця, де люди збираються разом, щоб один одного підтримати. Минулого тижня я запустила у Великій Британії опитування, тому що хочу почути вашу думку щодо принципів виховання покоління, яке підростає", - заявила герцогиня.

Нагадаємо, що попри впровадження програми щодо дітей та їнього виховання, нещодавно Кейт Міддлтон заявила, ща вони з принцем Вільямом не планують народжувати четверту дитину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції