Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Непростий шлях на "Слов'янський Базар". Білик запізнилася на літак перед фестивалем

Артистка з гумором поставився до події.

Популярна співачка Ірина Білик з труднощами дістається на "Слов'янський Базар". Вранці зірка не змогла потрапити на свій літак, на якому з командою повинна була летіти на фестиваль.

"Чому так жорстокий ВІП? - з гумором прокоментувала ситуацію артистка в своїх соціальних мережах. - Під'їжджаємо до ВІП-входу в аеропорту за 55 хвилин до зльоту літака — кажуть, що посадка вже 5 хвилин, як закрита! А я ж до них з валізами костюмів, гарним настроєм, відкритою душею. Невже не можна було піти назустріч артистові? Зрозуміти, поспівчувати, зробити виняток? За тридцять років концертів таке вперше! Ні! Не годиться! І все, ніяких компромісів", - розповіла артистка.

За словами самої Ірини її першим бажанням було розвернутися і поїхати додому.

"Але як я могла таке зробити? Мене ж чекають на "Слов'янському баразі" і друзі, і глядачі, і організатори! Як я можу так вчинити з людьми, які хочуть почути мій концерт?

Для артиста нема нічого ціннішого шанувальників! Так що їду до Вітебська на машині! Мчимо по трасі і думаю над тим, як же життя артиста сповнена пригод і несподіваних поворотів! До зустрічі на "Слов'янському базарі", дорогі друзі", — написала Ірина в своїх соціальних мережах.

Нагадаємо, після скандалу в Одесі Ірина Білик пояснила, чому їздить у Москву. Активісти намагалися зірвати виступ артистки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції