Netflix опублікував усі трейлери до четвертого сезону "Чорного дзеркала"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними ЗМІ, прем’єра четвертого сезону відбудеться в кінці 2017-го року або на початку 2018-го року.

Netflix опублікував трейлери усіх серій четвертого сезону культового серіалу "Чорне дзеркало". Останнє відео з’явилося 5-го грудня на YouTube-каналі провайдера.

"Чорне дзеркало" - британський телесеріал створений за сценарієм Чарлі Брукера. Особливість сюжету у тому, що серії не пов’язані акторами, часом або місцем дій. Як каже сам режисер, серіал – сатира на сучасних образ життя.

Серед глядачів серіал вже давно набув статусу культового і та отримав високу оцінку критиків. У листопаді 2012-року серіал "Чорне дзеркало" здобув нагороду "Еммі" для серіалів, що вироблені поза межами США.

Прем’єра першого сезону серіалу відбувалася 4-го грудня 2011 року. Тоді він містив лише три серії. В останньому третьому сезоні на телеекрани вийшло вже шість серій.

За даними ЗМІ, прем’єра четвертого сезону відбудеться в кінці 2017-го року або на початку 2018-го року, хоча точна дата виходу невідома.

Напередодні, компанія Netflix сповістила про завершення зйомок серіалу "Картковий будинок". Шостий сезон з актором Кевіном Спейсі у головній ролі стане останнім через серію звинувачень чоловіка у домаганнях до підлітка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції