Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невдоволені жінки подали до суду на компанію Гвінет Пелтроу за продаж неефективних секc-тренажерів

Акторку оштрафували на 145 тисяч доларів.

У популярної голлівудської акторки Гвінет Пелтроу, яка нещодавно влаштувала грандіозну вечірку на честь заручин з відомим продюсером, виникли проблеми.

Нещодавно в асортименті інтернет-магазину зірки Goop з'явилися нефритові і кварцові вагінальні "яйця", які обіцяють "збільшувати сексуальну енергію". Однак покупці ніякого ефекту не помітили і подали на компанію до суду, повідомляє ІnStyle.

Згідно з інформацією на сайті ці секс-тренажери просто творять дива: покращують сексуальну енергію, приводять у норму гормони, регулюють менструальний цикл і підвищують витривалість сечового міхура. Не дивно, що покупці почали вмить скуповувати чарівні "яйця" вартістю 55 доларів.

На жаль, жодного ефекту покупці не помітили. Виявилося, що описаний в рекламі результат не має наукових доказів. Покупці обурилися і вирішили подати позов на компанію Гвінет.

Так, в рамках досудової угоди компанія зобов'язана виплатити штраф у розмірі 145 тисяч доларів. Бренд Goop звинувачують у поширенні неперевірених експертним співтовариством заяв про корисні властивості їхніх товарів.

Крім того, Goop також зобов'язаний повернути гроші покупцям цих товарів, а також, протягом наступних 5 років, утримуватися від заяв, які не перевірені медиками-професіоналами.

Нагадаємо, нещодавно подали до суду на фонд Бреда Пітта через неякісне будівництво помешкань жертвам урагану "Катріна".

Залиште свій коментар

Вибір редакції