Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невгамовна Оля Полякова подалася у продюсери

Артистка взялася продюсувати комедію "Зірки за обміном".

Співачка Оля Полякова слідом за політикою подалася у продюсери.

Так, перший проєкт продюсерського дебюту співачки став переможцем 11-го конкурсу кінопроектів Держкіно в категорії "Ігрові повнометражні національні фільми для широкої аудиторії" і отримає додаткову фінансову підтримку від держави.

Кінокомедія "Зірки за обміном" вийде на широкий екран 2020 року і буде представлена Поляковою спільно з українською компанією, лауреатом численних міжнародних премій, KINOROB. Режисером картини виступить Олексій Даруга.

"Днями Держкіно виділило додаткову фінансову допомогу проєктам. І я з величезним задоволенням і натхненням хочу вам оголосити, що кінопроєкт, в якому я гратиму головну жіночу роль і вперше в житті виступлю в ролі продюсера, отримав додаткову державну фінансову підтримку. Разом з компанією KINOROB ми запускаємо найбільш очікувану кінокомедію 2020 року. І, звичайно ж, вона про скажену ... ні, не кохання – ненависть. Моїм партнером буде мега популярний артист. Хто це? Пропоную вам написати в коментарях під моїм постом в Instagram", - заінтригувала Оля Полякова.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На днях Госкино выделяло дополнительную финансовую помощь проектам. И я с огромным удовольствием и воодушевлением хочу вам объявить, что кинопроект, в котором я буду играть главную женскую роль и впервые в жизни выступлю в роли продюсера, получил дополнительную государственную финансовую поддержку. Вместе с компанией KINOROB мы запускаем самую ожидаемую кинокомедию 2020 года. И, конечно же, она о бешеной… нет, не любви – ненависти. Моим партнером будет мега популярный артист. Кто это? Предлагаю вам написать в комментариях под моим постом

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

Попри те, що сюжет майбутньої кінострічки поки не розголошується, сценарій і ідея фільму отримали високу оцінку комісії під час спеціального пітчингу, на якому був представлений проєкт.

Нагадаємо, акторський дебют Полякової відбувся в січні 2018 року в рамках першої секс-комедії "Свінгери", яка за підсумком прокату стала #1 касовою українськомовною комедією, а також першого в Україні сиквела "Свінгери-2", який став найкасовішим українським фільмом 2019 року.

Раніше Оля Полякова показала бабцю-хейтера, яка зіпсувала афішу її концерту. У виконавиці є і хейтери серед людей літнього віку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції