Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невгамовна Руслана затягла студію звукозапису на висоту 1500 метрів і співає там в грозу

Артистка експериментує із музичним напрямом у Карпатах.

Співачка Руслана, яка вже декілька тижнів перебуває у Карпатах, дарма там часу не втрачає.

Так, невгамовна зірка затягла на гору висотою 1500 метрів власну студію звукозапису. Мікрофон та іншу апаратуру Руслана встановила просто у скелях.

За словами зірки, вона влаштовує собі музичні квести, а разом із тим експериментує на собі в горах з карпатськими автентичними техніками співів та пластики. Зірка продовжує досліджувати карпатські феномени і наразі це метамузика.

Руслана у Карпатах_3
facebook.com/ruslana.lyzhychko

Руслана у Карпатах_2
facebook.com/ruslana.lyzhychko

Руслана у Карпатах_1
facebook.com/ruslana.lyzhychko

"Сьогодні я поставила свої студійні лампові мікрофони. Зокрема, на гору з собою я підняла 6 камер і 4 мікрофони. Всю цю студію ми підняли на гору втрьох. Я знайшла в скелях найкраще акустичне місце. Сама закомутувала всю студію і розпочала запис. Найкраще мені співалося після того, як в мене над головою (вже традиційно) тричі прогримів грім – мої хвилясті мелодії стали різко ламаними", - поділилася Руслана.

Шанувальники співачки підтримали її починання і висловили сподівання найближчим часом послухати, що ж з експериментів зірки вийде у підсумку.

Нагадаємо, Руслана зізналася, що захопилася здоровим способом життя після алкогольних фуршетів "Євробачення". Артистка пригадала непрості та цікаві моменти, пов'язані з конкурсом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції