Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невістка Михайла Поплавського прокоментувала свою перемогу у конкурсі "Місіс Україна-2019"

Дружина сина Поплавського представить нашу країну на конкурсі краси у США.

Нещодавно у Києві відбувся конкурс краси "Місіс Україна-2019", переможницею якого стала невістка співака і ректора Київського національного університету культури і мистецтва Михайла Поплавського - Аліна Поплавська, йдеться у "Світському житті".

Дівчина прокоментувала свою перемогу і те, чи не боялася вона, що через її зв'язок з найвідомішим в Україні ректором, про неї будуть пліткувати.

"Можливо так і буде, можливо так і є. Але я сюди прийшла не для того, щоб бути невісткою Поплавського, а для того, щоб бути Аліною Поплавською, дружиною чудового мого чоловіка Олександра та люблячою мамою нашого чудового синочка", - заявила Аліна Поплавська.

Разом з тим дівчина розповіла, що вона не є людиною фотокамер та телеекранів.

"Це неймовірна подія у моєму житті, я дуже щаслива і дуже схвильована цим. Хай це буде банально, але у мене була така дитяча мрія", - зізналася красуня.

ВідеоНевістка Михайла Поплавського стала Місіс Україна

Корона за гарні очі чи відоме прізвище? Красива жінка, але заміжня: на конкурсі краси "Місіс Україна-2019" перемогу здобула невістка «юного орла» української естради Михайла Поплавського – Аліна. Виявляється, це перший досвід участі в конкурсі краси для жінки. Аліна розповіла про сімейний бізнес Поплавських та поділилася історією знайомства з чоловіком. Як невістка Михайла Поплавського корону здобула – дивіться в сюжеті.

Невістка Михайла Поплавського стала Місіс Україна

Крім того, Поплавська повідомила, що вона і чоловік – ресторатори. У них є, за її словами, один ресторан.

 З Олександром вони познайомилися в університеті. "Просто сподобались один одному", - сказала Аліна.

Катя Осадча запитала у красуні, які у неї були відчуття, коли вона стала членом родини Поплавських, чи переживала вона?

"Це було найменше, про що я думала на той момент. Для мене дуже важливим моментом було те, що я виходжу заміж за Олександра", - відповіла Аліна.

Невістка Михайла Поплавського_2

До слова, у конкурсі краси "Місіс Україна" беруть участь одружені дівчата та молоді матусі. Переможниця представить Україну на конкурсі "Місіс Всесвіт-2019" в США.

Нагадаємо, у 2018 році організаційний комітет конкурсу "Міс Україна" через недотримання правил дискваліфікував переможницю Вероніку Дідусенко і обрав нову "Міс Україну-2018". Нею стала Леоніла Гузь із Херсонщини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції