Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невпізнавана Саніна з перебинтованими руками емоційно станцювала у новому кліпі

The Hardkiss представили кліп на пісню "Серце".

Український гурт Гурт The Hardkiss, який наприкінці минулого року представив кліп на пісню "Коханці", наразі потішив шанувальників новою відеороботою.  

У кліпі на пісню "Серце" зображена історія, яку фронтмен гурту Юлія Саніна вирішила розповісти за допомогою танцю.

The Hardkiss_1
прес-служба The Hardkiss

"Образ я вигадала собі сама. В життя його втілили наші стилісти Слава Чайка та Віталік Дацюк. Не було задачі гарно виглядати й гарно танцювати, хотілось виглядати дивно та при цьому ніжно. У нас було завдання – максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, які залишилися, аби сказати іншій: "Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати та жити кращим життям". Слава Богу, мені не доводилось переживати ці почуття, але мені здається, що це неймовірно самовідданий вчинок – відпускати, коли сильно кохаєш", - розповіла Юлія.

The Hardkiss_2
прес-служба The Hardkiss

Режисерами відео "Серце" виступили Вал Бебко та Юлія Саніна. Зніимання кліпу відбувалися в Україні – у Субічі біля Кам’янця-Подільського. Поряд – руїни скельного монастиря.

"Кліп ми хотіли зробити мінімалістичним, але при цьому емоційним та виразним. Плюс ми вирішили показати те, чого від The Hardkiss точно ніхто не очікував – це танець. Що може бути більш емоційним і при цьому лаконічним?!" – зауважив Вал.

The Hardkiss_3
прес-служба The Hardkiss

За словами Юлії, зробити такий кліп вона вирішила сама.

"Танцювати я вирішила сама. Я сама повинна була розповісти цю історію. Нам дуже пощастило з хореографом-постановником – їм стала Марина Кущова, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі. У Марини цікавий та небанальний погляд на танець, що для нас було так важливо. Наш танець не повинен був бути сексуальним і простим. Він мав бути дивним, емоційним та "таким, що говорить". У мене було півтора тижня на репетиції – кожного дня тренування, а після них забої та синці. Мене це не спиняло. По-перше, мені дуже сподобалось танцювати. По-друге, я вже розуміла, наскільки цікавим може бути результат", – підсумувала співачка.

Нагадаємо, нещодавно Юлія Саніна розповіла, чому не постить відверті фото у Мережі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції