Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невпізнавана Тіна Кароль з коротким чорним волоссям зіграла головну роль у кіно

Артистка виконала головну роль у фільмі "Колишні".

Українська співачка Тіна Кароль, яка показала репетицію своїх танців, виконала головну роль у короткометражному фільмі режисера Євгена Баранова "Колишні".

Співачка грає роль дівчини, яка намагається вибудувати стосунки зі своїм новим хлопцем, але її ніяк не відпускають фантоми її колишніх коханих.

"Колишні" - це інтелектуальне кіно. У ньому розкритий нелегкий вибір людини в боротьбі між минулим і сьогоденням. І цей вибір визначає її завтрашній день", - говорить автор ідеї фільму Вікторія Лезіна.

В кіношному амплуа Тіну Кароль не впізнати: без червоної помади і в чорній перуці, співачка максимально змінилася для фільму, незмінним, мабуть, залишився тільки її пронизливий погляд.

"Тіна Кароль - характерна акторка, вона існує у фільмі на межі ігрового і документального кіно", - говорить режисер фільму Євген Баранов.

Головну чоловічу роль у фільмі виконав Михайло Пшеничний.

В епізодичних ролях ми побачимо цілу плеяду знаменитих акторів - у фільмі зіграли Володимир Горянський, Кирило Дицевич, Олександр Попов, Іван Соловйов, Євген Лебедин, Олексій Яровенко, Олексій Нежурко, Дмитро Гольдман, Олександр Ведменський, Дмитро Вівчарюк і Дмитро Чернов.

Нагадаємо, раніше струнка Тіна Кароль похвалилася фігурою в сукні-кольчузі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції